Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz wikings2 #7 üzenetére

    Szerintem inkább csak a "lehetőségen" van a hangsúly!
    Magyarországon ez még nem épült ki, de mihelyst siker sztori lesz mondjuk németben, vagy más jobban fejlődő országokban, akkor itt is előveszik jobban.
    Főleg ha végre belátják hogy ennek is több értelme lenne mint a fociba ölni a pénzt.

    Amúgy ha valaki komoly esportoló akar lenni, akkor így is kell hozzá állni! Csak nem mint főállásban gondolkozni csak mint lehetőség. Volt focis osztálytársam, egy az egybe leszarta a sulit 2-essel átevickélt most NB1-ben vígan el van de már kínában is volt, bejött neki. Ha most alapból úgy állsz neki hogy semmi értelme akkor Magyarországon soha nem is lesz "profi" Esportoló!
    Csak ugye itt jön a hiba hogyha komolyan veszed hülye vagy ha nem akkor is! :D

    A MYM-et meg kár felhozni. mert az rohadt nagy ellenpélda lesz sokáig, ami a magyar esportnak lehet adott -5 évet.

  • _drk

    őstag

    válasz .mf #14 üzenetére

    Hány fajta sport létezik? Azok között mennyiből lehet megélni reálisan?
    Itthon még a fociból kb NB2-es szint ahol már el lehet éldegélni belőle, alatta már inkább max bér kiegészítés.

    Itt MO-n is csak max az a sok aranyérmesek éldegélnek el a sportból hosszú távon.
    Legalábbis én még nem találkoztam aktív gerelyhajítóval aki 15 éve ebből él :D
    Max celebek lesznek.

    Esportban pont az a jó hogy csak egy gép kell hozzá és egy stabilabb net ami ma már elég elterjedt.
    Így mindenféle testi adottság, vagy környezeti tényező alig befolyásolja. Ha kurva jó vagy azt a mai játékokban a rendszer kiadja...

    A sok gyerek meg hogy mit mond... A fiataloknak vannak tervei ami nem rossz, és ez semmivel se rosszabb mint hogy kimegy angliába majd mosogatni. A rendes sportoló is tanul mellette, a hülye meg úgyse fog és felesleges az Esportra fognia.

    Pay to winhez alapból ott van az autóversenyzés! Ha 5 éves korodba nem mész gokartozni utána nehéz.

Új hozzászólás Aktív témák