Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldfenyLuna

    aktív tag

    Ezt a töltőfej körüli mizériát nem igazán értem. Tavaly vettem egy GWA2-t az akkori S10esemhez, és nem volt benne töltőfej, csak kábel, arra pedig nem látok magyaráztot, hogy egyikhez miért lenne indokoltabb rakni, mint másikhoz. De mindegy is, már nincs és kész :)
    Megint Exynos, és ugyanannyiért mint a SD-os változat Az S10-esem volt az első igazán normális droidos telefonom, de ha használni akartam, rettentően merült, értem ezalatt akár azt, hogy kb 40 percet zenét hallgattam offline csak nem a gyári zeneappal, és már bent töltőre kellett raknom, hogy 4 óra múlva, mikor indulok vissza, még kibírja hazáig. 3400 akksi vs 4000, hát szerintem semmi plusz, amennyivel nagyobb itt az akksi, pont annyivel többet is fog fogyasztani, hanem mégtöbbet...
    A méret meg csak folyamatsan nő és nő... Jó persze, S10-hez képest nem nagyobb, de gyarkolatilag minden modell csak egy picivel nagyobb, mint az előző és már ott is vagyunk, hogy nincs 15 cm alatt egy modell... Mondjuk, ha jól látom, itt legalább van káva. Nekem az edge kijelző nem jött be, kicsi kézzel, mikor nyújtózkodni kell valahova, pont beleértem valamibe, amibe nagyon nem akartam.
    Ez a kijelző alatti ujjlenyomat ovlasó meg nekem már tavaly sem működött, most sem hiszem, hogy akkora király lesz. Persze puding próbája az evés.
    Egyébként mivel az alma a 12 minivel nagyon beleültette a bogarat a fülembe, kipróbáltam, de nem mertem megtartani, így most vettem egy iPhone 8-ast 50-ért tanulótelefonnak, és azért eléggé meglep, hogy a maga 2 GB-os RAM-jával mi mindenre képes, és hogy ahol az S10-esemnek már elment a Wifije lakáson belül, ott a 3 éves használt készüléknek még mindig nem okoz gondot ez a tevékenység sem. Én nem vagyok semmilyen fan, nyílván a mostani készülék sem tökéletes, főleg, hogy van egy két app, ami hiányzik a robotos oldalról, és nem rakhatom rá az imádott Nova launheremet, de azért van különbség. Mindamellett, hogy szerettem az S10-esemet, mert az első volt, amit egy év után nem akartam falhoz vágni, mert nem ment, mert laggolt, mert akadt, mert a korábbi készülékeimhez képest nagy előrelépés volt, hiába volt flagship más gyártótól korábban a kezemben, de ment, mert az akkuidőből egyszerűen elegem lett. Mondjuk a kijelzőtől sem voltam elájulve, mert napfényben minden olyan sárga, meg narancsszínű volt, nem is értem.

Új hozzászólás Aktív témák