Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz gantum #7 üzenetére

    Olyan, mint én... :DDD

    (Számomra közömbös, egy átlagjáték, mint a többi. De nem akarom kipróbálni, mert akkor lehet beszippantana, és meg kellene vennem, de mivel nincs miből, így morcos lennék... :) )

  • sanp

    tag

    válasz gantum #7 üzenetére

    Például én sem értem ezt az egész rajongást a Halo iránt.

    Annak idején még PC-n játszottam az első résszel, mivel már akkor is nagy volt a felhajtás körülötte, így kíváncsi voltam. A grafika kor színvonalán megfelelt, a játékmenet a újszerű volt a járművezetéssel, a lövöldözés meg a játékmenet monoton és unalmas volt.
    Aztán 2007-ben megérezvén a PC, mint első vonalbeli gaming platform hanyatlását, XBOX360-ra váltottam. Ez idő tájt gondoltam adok egy esélyt a frissen megjelent Halo 3-nak, de a konklúzió nem változott, ugyanaz a monoton és unalmas játékmenet, a kor színvonalának megfelelő grafikával.
    Most, 2010-ben jön megint egy Halo és látom a sok ajnározást és teljesen fogalom nélkül vagyok. Számomra a Halo egy középszerű, monoton, unalmas és gagyi játék, vagy az is lehet hogy én fásultam bele a műfajba? Az azért hozzá kell tennem a multit nem próbáltam, lehet hogy ez lehet a népszerűségének a kulcsa.
    Mondjuk hasonló negatív véleménnyel vagyok pl a Modern Warfare 2-ről is. Az utolsó jó FPS-ek a Half Life 2, Stalker, meg talán a Bioshock volt számomra.
    15 évnyi gaming tapasztalattal a hátam mögött nem tetszik amerre jelenleg a játékipar tart, kevés az innováció, az ötlet, ugyanazt adják el újra és újra, kiveszni látszik az igényesség is, a kiadók egyre profitéhesebbek, csak arra koncentrálnak hogy minél több frontot nyissanak ahol lehet még fejni a játékost.

Új hozzászólás Aktív témák