Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Morden24 #34 üzenetére

    Nagyon rég van így berendezve a szobám, és volt olyan időszak, mikor masszívan CS:S-ztem. Akkoriban néha gondoltam rá, hogy talán jobban menne, ha hagyományosan nekigörnyednék, de igazából kényelmes fotelben is rá lehet izgulni a dolgokra, és ellazult testtel is lehet szellemileg koncentrálni. Szóval ez szerintem már csak annyi különbséget ad, mint hogy két hasonlóan drága, játékosoknak szánt egér közül melyiket választod. (Van aki esküszik rá, de aki profi, az egy 1000ft-os szarral is lelövi azt, aki béna, és 20k-s egérrel játszik...)
    De igen, mostanában inkább olyasmiket toltam, mint a Mass Effect sorozat, Dragon Age, vagy korábban Half-Life 2, Assasins Creed, és most Borderlands, szóval lövöldözök is eleget, de nem a célzök-lövök központú quake-ekre vagyok ráálva, az tény, a lövöldözés ~50%-ot tesz ki a játékidőből, vagy annyit se. De a Modern Warfare 1-2-t is élvezettel toltam így singleben normál nehézségen (mindig mindent normálon tolok, akár nehéznek, vagy könnyűnek tűnik, azt úgy lőtték be, úgy jó...).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák