Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz elektrotank #54 üzenetére

    Szerintem nagyon hasznos lenne a blogos kritikád,mert teljesen elfogulatlanul kezdtel neki az infinite-nek. Se negatív se pozitív érzéseid nem voltak vele kapcsolatban.Én szívesen olvasnám. 🙂
    Az optimalizálatlanság xsx-en nem releváns (4k60fps-t hozza simán), de el tudom képzelni, hogy pc-n ez egy létező és zavaró probléma.Ahogy olvastam a véleményed akkor neked még fhd-n pc-n is tetszik a játék grafikaja ugye?Nekem is.Értetlenül állok az olyan vélemények előtt, amikben az áll hogy ez egy csúnya játék vagy legalábbis grafikailag középszintű, élettelen, steril, stb. Dehogy az!
    Nekem amúgy easyn is kihívas volt néhány pálya vagy küldetés.A blogbejegyzesed várós, légyszi ha meglesz akkor írj ram priviben, hogy elolvassam! Köszi :R

  • SaGa59

    őstag

    válasz elektrotank #54 üzenetére

    A járművek vezethetőségével azért lehet gondod PC-n, mert nem kontrollerrel viszed. Azzal (xboxon, de gyanítom PC-n is) egész jó. A korábbi Halo verziókhoz képest kifejezetten javult. Mondjuk én már PC-n is harmadik éve kontrollert használok (először PS4-et, egy éve, mióta megvan az xbox, ott is azt.), amihez csak lehet, az FPS-ekhez is, megszoktam. Mondjuk a PS 4 kontroller jobban bejött, mint az xboxé (az analóg karok jobban kézre esnek azon), de már megszoktam ezt is.

    A hegyek azért vannak túltolva, mert most épp a gyűrű lerobbantott részén mászkálsz, nem egy összefüggő területen, mint a korábbi epizódokban. Mondjuk hegy ott is volt dögivel, csak ezek a feneketlen szakadékok nem. Ez adja a "folyosót", hogy ne tudj elkóborolni. Az Infinite a sandbox miatt ebből a szempontból megengedőbb, a csáklyával mindenhova fel tudsz mászni, le tudod rövidíteni az útvonalakat.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák