Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz beyruth82 #8 üzenetére

    A huntereken pöttyet meglepődtem. Az én fejemben még az van, hogy csak hátulról sebezhetőek hatásosan, vagyis csapatmunka (egy ember szemből, egy hátulról) kell a kivégzésükhöz, vagy sok robbanóanyag. Itt viszont, szép kényelmesen, egy hegy tetejéről is le lehet szedni őket a mesterlövész puskával. Öt lövés a nyakra, ahol kilátszik a sisak és a vállpáncél között a barna lágyabb rész és kakukk. Gyakorlatilag a néhány boss harcon kívül végig a távcsöves gépkarabélyt és a mesterlövész puskát használtam, azok mindent vittek. Persze mozogni kellett közben, hogy ne taroljanak le a brute commanderek vagy a hunterek messzehordó ágyui. A legtöbb ellenfelet simán leütöttem puskatussal, miután odarántottam magam a csáklyával. A csáklyázás közben benyomott „melee”, a maxra fejlesztett csáklya esetén a második leghatékonyabb akció, mindenkit lebénit egy időre körben, a gyengébb ellenfeleket ki is végzi.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • SaGa59

    őstag

    válasz beyruth82 #15 üzenetére

    Én a trustert hagytam a végére, a therat sensor viszont nagyon jó buli. A csáklyát és ezt használtam legsűrűbben. A falat kipróbáltam, de sok értelmét nem láttam. Fedezék van bőven mindenhol. A thruster valamelyik bossharcban jött jól, mert rövid időre láthatatlanná tesz, mialatt el lehet rejtőzni úgy, hogy nem tudja, merre vagy és felkészülhetsz. Pl kivárni, mig visszatölt a pajzs.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz beyruth82 #8 üzenetére

    "Csak azt mondja meg valaki, hogy az miért van, hogy multiban én kb 1-10 lövéstől kifekszem, más meg a teljes táramtól se?Ők egérrel és fejbe céloznak vagy mi lehet az oka, hogy szemmel láthatóan én kevesebbet bírok mint bárki más?" - mozogj, mozogj, mozogj.... Ez nem reflexshooter mint a tobbi multi fps. Ha nem mozogsz, veged.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz beyruth82 #45 üzenetére

    Szerintem is szep, de inkabb esztetikara mint minosegre. Latszik a sporolas sok helyen singleben de multiban valami frenetikusan jol nez ki.

    Az elvitathatlan, hogy a fem mint anyag megjelenitese dobbenetesen jol nez ki es igen, a fegyvereken ez jol kijon :)

    @oriic, tudom tudom. Azert valld be valahol melyen fajt nem azt leirni ket oldalon keresztul hogy: Halo.. Kurvajo.. mentem jatszani.. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • SaGa59

    őstag

    válasz beyruth82 #41 üzenetére

    Nekem a Harbringer lenyomása volt a legszívatósabb, mert amíg ki nem nyírtam a sok kis köcsög röpködő lényt, meg a gruntokat, simán elintéztek oldalról vagy hátulról, mialatt próbáltam a nagykalapácsos brute-ot elintézni, mert az is olyan gyors, hogy teljesen leköti a figyelmet. A gránátjainak külön örültem.
    Minden területet kitakarítottam. Volt, hogy valóban átfutottam valahol, de csak a kipróbálás miatt, hogy lehet-e, majd visszamentem nagytakarítani. Ahol a sztori szempontjából fontos helyre kellett tovább lépni, ott mindig el kellett előtte takarítani mindenkit, addig nem lehetett megnyomni a kapcsolót, nem engedte. Abból is lehetett tudni, hogy valahol még kóricál legalább egy ellenfél. Normálon.
    Azt hiszem, adok neki egy esélyt ha nem is legendary-n, de eggyel alatta. Mert sokmindent összeszedtem, de jópár spartan core kimaradt, meg propagandista torony, azokat megkeresném még. A koponyák közül csak az első kettőt szedtem össze, a többi nem annyira érdekel, hisz azokkal csak magadat szívatod, ha bekapcsolod. Az első kettő is okozhat komoly meglepiket, de az az ellenfélre is hat legalább, megnézem, milyen.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • elektrotank

    tag

    válasz beyruth82 #55 üzenetére

    Félreértések elkerülése végett: a gyönyörű jellemzőt a FH5-re írtam.

    A Halo grafikáját nem nevezném csúnyának. Nem érzem csúcsminőségűnek persze, de van ahol nagyon szép tud lenni, van ahol sajnos kevésbé. De ismétlem, ez FHD, High beállítás mellett. Érdemes megnézni ezt, 4k 60 fps. Gyakorlatilag majdnem ég és föld a különbség, mintha nem is ugyanazt a játékot nézném. Nyilván, a vas sokat számít, így a grafikából nem tudok 100% nyilatkozni. Ha a videót nézem, teljesen korrekt. Ha sajátomat, viszonylag az is, bár a víz nekem furcsa például. A steril környezet lehet azért is, mert picit egyhangú a játék grafikailag. Sok olyan pálya rész volt, ami ugyanúgy nézett ki és ugyanaz volt, csak egy emelettel lejjebb... Én is pl. már játszom egy ideje, most jutottam el olyan helyre, ahol wow, na itt szívesen kocsikáznék, mert jó ránézni a tájra. Van benne némi szín, virágok meg egyebek. Meg van ott középen egy tó is. Pofás. De pl. szerintem ez a hegy dolog kicsit túl van tolva. Más nem csinálok, csak hegyekre mászok fel. Talán ezért volt egy kicsit az a rész jobb, mert az síkabb volt, szokatlanabb.
    Ettől függetlenül, hogy nekem nem fut olyan jól, mint szerettem volna, a grafikája oké szerintem. A technikai problémák sokkal rosszabbak. A Store-ba meg az értékelést nem szabad nézni, legtöbben azért fikázzák, mert szerencsére a shop meg egyéb része még mindig fos, és ha a játékban töltötted le a kampányt, járhattál úgy, ha indítod a játékot, a store indult el (bár szerintem, ha simán store-ból töltötted, ott is előjött a probléma, de ki tudja). De ahogy olvastam, a FH5-nél is voltak ilyen problémák. Én is így jártam és szedhettem le megint újra :)
    De nekem eddig bejön, a hülyeségei ellenére is. Ha lesz következő rész, jobban ki kell használni az open world dolgot és új funkciókat kell belepakolni, ami az eddigi Halokat nem jellemezte. Úgy tudom, hogy ez az első open world Halo, szóval indokolttá is teszi a tovább gondolását. Na most, csak úgy mint a GOW-nál is, előfordulhat, hogy bizonyos keménymagnak ez nem fog tetszeni. Így van ahol biztosan közönséget veszít, van, ahol pedig nyert (lásd: engem).
    Ha ennek ellenére érdekel, persze, rád írok és átküldöm a linket, ha szeretnéd.

    [ Szerkesztve ]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • #50433536

    törölt tag

    válasz beyruth82 #71 üzenetére

    Köszi, sajons pc-n nem olyan jó.

    Pegig nem a gépem kevés hozzá, hiszen más játékok jól futnak. Olyan játékok amik szintén nagy tereket mozgatnak, például a Horizon Zero Zawn, BF5, stb... nagyon jól futnak high beállítás mellett stabil 100+ fps.

    Ennek a játéknak a grafikája szép, de semmi extra az említett játékokhoz képest, szóval nagyon jól kéne mennie.

  • #50433536

    törölt tag

    válasz beyruth82 #73 üzenetére

    Öreg gamer vagyok, már kipróbáltam sok mindent. A többi játék meg jól fut.
    Kíváncsi lennék, hogyan fut olyan gépen, ami a gyári minimum hardverigényt képviseli. Gondolom játszhatatlan...

    Az én vasam a minimum hardver és az ajanlott között van, kicsit közelebb a minumumhoz, de annál erősebb,lathatjatok az aláírásom mellett. Nálam rosszul fut 1080-ban medium és low grafikan is. 35 és 50 között mozog az fps, ha nyilt terepen vagyok. Zárt térben pedig 40 és 100 között van. Nyilt terepen nem nagy élvezet...

    Bizhos higy a game van rosszul optimalizalva, hiszen nem fut a minimum hardveren, amit a gyártó írt elő. Minimum hardveren az az elvaras, hogy stabilan hozza a min 60fps-t. Még erősebb gepen se tudja, úgyhogy a fejlesztő csapatnal van a labda, oldják meg, vagy adjak vissza a pénzt.

    [ Szerkesztve ]

  • Иван

    őstag

    válasz beyruth82 #71 üzenetére

    Az nem 1440p vagy ilyesmi upscaled?

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák