Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Nagyon vártam oriic Gamepodos tesztjét, végre itt van. Nagyon jó, színvonalas lett. Gratula! :C
    Nekem nagyon tetszett a játék. Az év játéka. A gameplay az hibátlan. Annyira élvezetes, hogy az valami hihetetlen. Legkönnyebb fokozaton is gyakran elvéreztem ha csak agyatlanul berohantam a pályára, folyamatosan mozogni kellett meg fegyvert váltani (pl huntereket alig bírtam megölni) mert más és más volt hatásos egy grunt vagy egy hunter ellen. Meg az egész nem csak egy agyatlan lövöldözés hanem kismértékű taktikát kíván. A története nagyon jó és a grafika amit helyenként a cikk szerzője is bírált számomra bámulatos. A kezemben tartott fegyvereken az árnyékok, fények annyira realisztikusak, hogy az valami eszméletlen. Volt, hogy percekig csak forogtam a fegyveren tükröződő fény látványa miatt. Repülőt csak fő sztori kijátszása után kaptam meg vagy akkor fedeztem fel hogy elérhető(ezt nem tudom) és ok hogy felülről a táj előtted rajzolódik ki de ez más játékoknál is így van ahogy észrevettem (flight simulatort nem próbáltam). Nekem eddig cyberpunk volt az etalon de az új Halo ahhoz képest unreal engine 5 érzést nyújt főleg a szilárd 60 fps miatt. Én nagyon szépnek 2021-es szintű nextgen szépségű játéknak látom az Infinite-t. A félig open world talán tényleg nem a legjobb ötlet volt de evvel együtt is sokkal jobb, szebb, élvezetesebb mint a (felújított) halo 1 vagy 2. Inkább ilyen legyen mint olyan. Multija különösen tetszik, hogy (állítólag) mindenki egyenlő esélyekkel indul. Pénzért csak kozmetikai felszerelést lehet venni. Remélem ezt tartják a jövőben is. Én a halo infinite hatására kezdtem el multizni.Ok nagyon béna vagyok még de folyamatosan fejlődök. Élvezem, szeretem. :D
    Csak azt mondja meg valaki, hogy az miért van, hogy multiban én kb 1-10 lövéstől kifekszem, más meg a teljes táramtól se?Ők egérrel és fejbe céloznak vagy mi lehet az oka, hogy szemmel láthatóan én kevesebbet bírok mint bárki más?

Új hozzászólás Aktív témák