Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz Sirandrish #18 üzenetére

    Nem generálunk vitát, beszélgetünk.Értelmes felnőtt ember módjára. A hogy játékra a konzol való, az nagyon szubjektív. Nincs nekem a konzollal semmi bajom amíg nem lesz 2-3 éves, mert akkor már elavul. Nekem ha kevés a teljesítmény fél évente +20k-ért veszek egy fejlettebb VGA-t vagy egy jobb procit. Ja és a pc-t is ki tudom kötni a kétméteres tévére. A konzol meg csak hanyatlik és avul el folyamatosan. Nyilván tudsz egy 15k-s pc-n is szöveget szerkeszteni, de mondjuk egy 140k-s pc már tudsz komolyabb műveleteket is végezni. Én is tudok játszani a PS1-emmel, csak nem szoktam. :N Inkább úgy jellemezném hogy 3 nagy játékcsoport van, az egyik ( pl:verekedős,foci) értelem szerűen jobb a konzolon, a másik (pl:fps,rts) élvezetesebb a pc-n. A harmadik kategória amit mindkét cuccon lehet tolni. Az exkluzív cimekkel csak az a bajom h a nem konzolexkluzív, hanem xbox vagy ps vagy wii exkluzív. Na ez a szipacs. Mert ha igazán konzolozni akarsz akkor kell legalább kettő. És az nem olcsó mulatság.

    Az eredeti témakörhöz visszatérve, a pc folyamatosan fejlődik, míg a konzol ugrálva halad előre. Evvel sem lenne baj ha nem telne el 2 ugrás közt 6-8 év. :)

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák