Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz capulet75 #1 üzenetére

    Kizárt!

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz capulet75 #12 üzenetére

    Az a baj hogy a konzolos azt a 140K-t már 5 éve elverte amivel a mai napig játszik de a te 140K-s géped amit 5 éve vettél ma már kakit sem ér :)
    Jah és 140K-ért tudok fimet nézni csak épp 110centin nem 50en pl...jah és netezni vagy zenét hallgatni is tudok..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • adalbert1

    veterán

    válasz capulet75 #16 üzenetére

    Azt felejted el, hogy TV már elég sok helyen van alapból, így annak a költségét nem kell számolni. Tény hogy manapság már elég gyenge az Xbox360, de kb. annyiba kerül mint egy középkategóriás videokártya. A vitának meg nem pc vs. konzolról kellene szólnia, hanem gamer pc vs. konzolról, sima gépe szerintem a konzollal rendelkezők nagy részének is van, így netezni, e-mailt írni ők is tudnak.
    De szerintem felesleges a vita, az a jó ha van konzolod és pc-d is, úgy semmiről nem maradsz le! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Sirandrish

    legenda

    válasz capulet75 #16 üzenetére

    Nem is kell vitát generálni.
    Ha tetszik ha nem, játékra a konzol való.
    a GTA4 meg azért volt szebb PC-n mert később jött ki és addig húztak rajta.
    Meg azért azt sem kell figyelmen kívül hagyni hogy a GTA megjelenésekor egy 4éves BOXon is tudtad azt élvezni míg egy akkor 4 éves PC-n el sem indult.

    Elhiszem hogy a PC több mindenre jó de ha olyan dolgokat akarok csinálni PC-n amit esetleg a konzol nem tud akkor nem érdekel a játék..
    Szöveget szerkeszteni meg feliratot buherálni egy 15K-s PC-n is tudok...sőt..szöveget szerkeszteni már itt a PH-n is tudok :DDD

    A másik..nekem jelenleg nincs boxon a Halot meg utálom is úgy hogy annyira azért nem nagy a mellényem de TÉNY hogy boxon vannak exkluzív címek..PC-n elég kevéske..ráadásul amiről eddig azt hitte az ember hogy az PC_n fog megrohadni az is átvándorol konzolra..pl Crysis ugye...vagy elég csak a Blizzard bejelentésére gondolni hogy lehet lesz Diablo konzolra.

    Nem írom le a PC-t de ha a játék fejlesztők és kiadók leszarják akkor te imádhatod akármennyire..
    Nem gyanús hogy lassan nincs olyan játék aminél a controls menü alatt nem egy box controllert vág az arcodba?
    Én is sajnálom de egyre inkább az van hogy a PC mint játékplatform már nincs.
    Persze nem halott a PC-s játékipar mert jönnek ki rá szartig játékok de azért oda kéne figyelni...a PC-s exkluzív címek eltűnnek lassan...szinte minden játékot konzolról portolnak át ezáltal a billes kezelés eléggé kuka.
    És ezek mellett bizony ott a tény hogy a konzolba berakod a lemezt és játszol...persze PCn sem nehéz telepíteni de amikor a DRM meg Origin meg Battlelog meg ilyenek korát éljük akkor azért elgondolkodik az ember hogy megéri-e ennyit szerencsétlenkedni amikor tud kényelmesebben is játszani és több játékkal...

    No offense :R

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz capulet75 #23 üzenetére

    Hát igen..mondjuk elég sok idő eltelik 2 generáció között de ez sem zavar mindenkit.
    Pl én a grafikát nézem utoljára..ami nem azt jelenti hogy imádok ótvar csúnya játékokkal játszani, hanem inkább azt hogy pl az xbox mostanában megjelent játékai Batman, AC vagy akármi még bőven jók nekem..
    És ami vicc hogy ezek a játékok amik igazán nagy tömeget mozgatnak PC-n sem szebbek...ha igen akkor is minimálisan viszont nem épp baráti gépkövetelménnyel..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • adalbert1

    veterán

    válasz capulet75 #23 üzenetére

    Igen, ez hogy több platform van tényleg rossz. Nekem most Xbox360-am van, de szívesen beszereznék egy PS3-at és egy Wii-t is az exkluzív címek miatt, viszont egyszerűen nem akarok ennyi pénzt elkölteni. Másrészt a másik két konzolban nem tetszik hogy nem voltak képesek normálisan implementálni azt ami a box-ban működik, hogy az összes játékodat futtathatod HDD-ről és a lemez csak az eredetiség ellenőrzéshez kell.
    Viszont ha már van egy PC-m és TV-m, akkor a 3 konzol már kijön 140k-ból. :)

Új hozzászólás Aktív témák