Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Bad Pritt #147 üzenetére

    Ezért lenne nekünk nézőknek, rajongóknak jó Smith és ezért elképzelhetetlen a Warner-nek. Mondjuk a Warner kussba maradhat amekkora hülyeségeket csinálnak ezzel az univerzummal kapsolatban. :) Ennél minden jobb lenne nekünk, és szerintem még üzletileg is jól járnának vele. Biztos nem Fergie-hez mérten jól, de ennél jobban mint amit most "buktak" a BvS-sel.

    Mennyivel jobb lenne egy olyan kreatív kezébe adni a dolgokat aki szívvel lélekkel csinálná, mint olyan(ok) kezében akik csak a pénzt akarják kisajtolni az egészből..

    Egyébként a BvS bevételeire meg költségvetésére visszatérve kicsit. Nem értem miért kellett ennyire sokat költeni rá és kockáztatni. Főleg a marketing-re. Ez a film eladta volna magát, már a két címszereplő miatt is. Szerintem csinálhatták volna kevesebből, kisebb célokat kitűzve maguk elé és akkor nagyobb lett volna a nyereség. Mennyiből is készült a film?! 200-250milla + ugyan ennyi marketing. Bőven lehetett volna itt faragni. Sőt a sztorit is egyszerűbbre de hatásosabbra venni. És megalapozni a többit.

    Most igazából leírtam sokadjára, másféleképp a "sokat akar a szarka" dolgot. :)

    A Warner kva nagy lendülettel szaladt ebbe bele, hogy "ide nekem a világot". Minden pénzt akartak. Aztán falnak szaladtak.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák