Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz Rick4 #16542 üzenetére

    Engem mondjuk jobban idegesítene, hogy lassan 1 éve a nagyító ikon eltűnt, ezért ha nem navigálsz csak megnyitod az alkalmazást a képedbe nyomja a "hova menjünk" részt, és alatta a többi lehetőséget..
    Ez roppant mód idegesítő, mivel a telefon képernyőjéből veszi el a térképrészt. De ez van. Androidauton nem tudom hogy van, majd meg kell néznem...
    Nem az a baj, hogy ilyen, hanem hogy lehetőséget sem ad a kikapcsolásra vagy a képernyő testreszabhatóságára.

    Te meg kiakadsz egy ilyenen :D

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

  • gulyasa

    őstag

    válasz Rick4 #16542 üzenetére

    Én is sok éve iGO (és a régi iGO-alapú MioMap) rajongó vagyok/voltam, de be kell látni, offline programként a (szinte) korlátlan mobilinternet online világában elszaladt fölötte az idő.
    Már egy jó ideje évente max kb. 1 térképfrissítést adnak ki hozzá.
    És úgy tudom, már a TMC szolgáltatás sem működik régóta, amit néhány iGO-s és Garmin-os PNA tudott kezelni.

    Tudom, vannak alternatív források, de ha hivatalosan fizetni is akarsz érte, iGO-hoz pl. Magyarország éves térképfrissítés 4.95€-ba kerül, ami elvileg 4 db (negyedéves) frissítésre jogosít(ana), de mint említettem, már jó ideje sajnos ez már csak évi egy frissítést jelent. :W

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

Új hozzászólás Aktív témák