Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • khes

    tag

    válasz gianni85 #11 üzenetére

    Igen, eltaláltad, a konzol portok szánalmasan szoktak sikerülni, általában teli bugokkal, és komplikációkkal az irányítás terén. A másik pedig az, hogy én 2008 óta tényleg minden érdemre méltó játékkal játszottam, 720p-s, majd 1080p-s monitoron. És azt kell, hogy mondjam az idő teltével csak rondábbnak láttam a dolgokat. Meg engem nem lehet átverni olyan hardveres erőforrás spórolással, mint amit a Rock Star is csinál, hogy egyszerűen nem tartja betöltve a nem mozgásban lévő elemeket, amit egy kis csilli-villi motion blurral takarnak/mosnak el. Nagy fan voltam XBOX terén, rengeteg eredeti játékom volt, de amikor haverom megmutatta, hogy PC-n mennyivel szebb és részletgazdagabbak a játékok, eltávolodtam a kanapém és TV-m elől. Komolyan, a GTA 4 szerintem úgy néz ki BOX-on, mintha Minecraftba beleraktak volna egy 256x256-os textúra csomagot. Olyan élesek a szélek, hogy tényleg ki tudja szúrni a szemedet, ha sokáig nézed. Az előző példa eléggé radikális volt, de szerintem mindenki értette mire utaltam. És olyan csőlövöldékkel ne gyere ellenpéldának, mint a GOW, mert az tényleg jól néz ki, csak hát ... annyi a szabadságod, mint a NES-re kiadott Duck Hunt-ban. Ha pedig nem hisz nekem valaki, csak nézzen meg élőben vmelyik MM-ban a GTA 5 textúráit vagy részletességét. És akkor mondjátok azt, hogy a legéletszerűbb játék, amit valaha kiadtak.

  • khes

    tag

    válasz gianni85 #23 üzenetére

    Akkor látom szinte hasonló véleményen vagyunk, mert én csak a GTA V kijátszás után adtam el a konzolom :D Bár a 8 évnyi rémuralmuk számomra nagy negatívum ,még akkor is, ha 2-3 jó Gamer PC árát öltem bele játékokba és Goldba. :D

Új hozzászólás Aktív témák