Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • khes

    tag

    Már kezd elegem lenni a Rock Star háza táján lévő szarságokból a PC-sek szempontjából. :((( Komolyan mi értelme van annak, hogy gyenge hardverre fejlesztenek? A GTA 5 is szerintem egy undorítóan kinéző játék. Mi az már, hogy megyek autóval és nagy sebesség mellett a nagy tárgyakat be se tölti rendesen, csak valami 4x4 bites kocka az egész ha meg megállsz szemmel látható sebességgel tölti eléd a részleteket. Komolyan, olyan konzolokra kihozni játékot, mintha csinálnának egy új Terminátor filmet, de az elsőhöz használt effekteket meg modelleket raknák bele. Meg az "új" konzolgenerációval is ez van. Ha 3 éve jelent volna meg, akkor lett volna hatalmas durranás, de most így szerintem ló****t sem ér. Példaként az új Watch Dogs 900p-be 30 fps-el. A 4k generáció hajnalán. Gratulálok.

  • khes

    tag

    válasz negyven2 #5 üzenetére

    Csak kifejeztem, hogy mennyire elegem van már a játékiparból. Minden játék, amit 2008 óta játszottam az Xboxomon, közel ugyan úgy nézett ki. Szerintem ez az elmúlt generáció elképesztően visszavetette a játékok és azoknak a grafikájuknak fejlődését. Miért, te örülnél annak, hogy a nagyon várt játéksorozatod következő része csak üzleti okokból egy halott hardverre jelenjen meg?

  • khes

    tag

    válasz gianni85 #11 üzenetére

    Igen, eltaláltad, a konzol portok szánalmasan szoktak sikerülni, általában teli bugokkal, és komplikációkkal az irányítás terén. A másik pedig az, hogy én 2008 óta tényleg minden érdemre méltó játékkal játszottam, 720p-s, majd 1080p-s monitoron. És azt kell, hogy mondjam az idő teltével csak rondábbnak láttam a dolgokat. Meg engem nem lehet átverni olyan hardveres erőforrás spórolással, mint amit a Rock Star is csinál, hogy egyszerűen nem tartja betöltve a nem mozgásban lévő elemeket, amit egy kis csilli-villi motion blurral takarnak/mosnak el. Nagy fan voltam XBOX terén, rengeteg eredeti játékom volt, de amikor haverom megmutatta, hogy PC-n mennyivel szebb és részletgazdagabbak a játékok, eltávolodtam a kanapém és TV-m elől. Komolyan, a GTA 4 szerintem úgy néz ki BOX-on, mintha Minecraftba beleraktak volna egy 256x256-os textúra csomagot. Olyan élesek a szélek, hogy tényleg ki tudja szúrni a szemedet, ha sokáig nézed. Az előző példa eléggé radikális volt, de szerintem mindenki értette mire utaltam. És olyan csőlövöldékkel ne gyere ellenpéldának, mint a GOW, mert az tényleg jól néz ki, csak hát ... annyi a szabadságod, mint a NES-re kiadott Duck Hunt-ban. Ha pedig nem hisz nekem valaki, csak nézzen meg élőben vmelyik MM-ban a GTA 5 textúráit vagy részletességét. És akkor mondjátok azt, hogy a legéletszerűbb játék, amit valaha kiadtak.

  • khes

    tag

    válasz negyven2 #17 üzenetére

    Ha már itt tartunk én PC-re nem 100%-ban a garafika miatt pártoltam át, hanem az indie címek miatt. Meg itt PC-n legalább nem kell újra megvennem a régi kedvenceimet, hanem csak berakom az olvasóba/elindítom Steam-ről. Nekem a legnagyobb problémám a konzolokkal az a hatalmas piacra gyakorolt visszahúzó erő. Komolyan, miért kell még mindig 2008-09-es motorokra fejleszteni? Meg talán ha elolvasod teljesen a hozzászólásaimat, látod, hogy nem vagyok fanbojjjjjjjj eggyik oldalról sem, én inkább azt szeretném, hogy a kevésbé olvasott/tanult gamereket ne vágják át, sokszor légből kapott statisztikákkal vagy feature-ökkel. Undorító ez a mai piac, hogy alig kell keresned a hibákat a játékokban. Meg ez a Pre-Alpha fizess, hogy kereshess nekünk bugokat taktikától egyszerűen hánynom kell. Csak sajnos az igényes gamerek, mint te, vagy én, akik tisztában vannak bizonyos tényekkel és fórumon vitatjuk meg ilyenekből van a legkevesebb és a többit meg húzzák a reklámkampányok meg a fanbojok.

  • khes

    tag

    válasz gianni85 #23 üzenetére

    Akkor látom szinte hasonló véleményen vagyunk, mert én csak a GTA V kijátszás után adtam el a konzolom :D Bár a 8 évnyi rémuralmuk számomra nagy negatívum ,még akkor is, ha 2-3 jó Gamer PC árát öltem bele játékokba és Goldba. :D

  • khes

    tag

    válasz Helmoras #29 üzenetére

    Ha pedig 3 autó melletted robban fel GTA Online-ban, közel 2 fps-t kapsz. Hátha még a PS2-nél is tovább fognak ezekre a konzolokra fejleszteni...

  • khes

    tag

    válasz mentoloshypo #34 üzenetére

    Gondolom ő is sejti, hogy megint a konzolok közönsége és azokra fejlesztők fogják visszahúzni a játék/játék motorok fejlődését. Komolyan, miért nem lehetett azt megoldani, hogy a mostani PC-ket egy picit is megszorongassa a "next gen"!?!? Így tejesen el fog veszni a verseny a szebb játékok kiadásáért, mert aki ki akarja használni a legújabb xy motort, az kénytelen lesz PC-re megtenni. És még így is a sok f**z játékfejlesztő inkább konzolra fog fejleszteni, mert ugyebár "a PC gaming kihalt". Tény, hogy a konzolosokról jobban le lehet húzni a játékok árát és többen is vesznek AAA címeket, de az is röhej, hogy csak azért mert parasztvakításból mindenre ráírják a next gen, annak attól még nem kellene 20000/játék árat jelentenie. Komolyan, most már a WoW kategóriájú játékok jobb ár/érték arányt fognak felmutatni. :D

Új hozzászólás Aktív témák