Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz khes #6 üzenetére

    Különös, én ezzel a halott hardverrel is meg vagyok elégedve. Sőt ami még különösebb, hogy az általad leírt hibákat valahogy nem igen találom a játékban (természetesen vannak benne és pop-up is, de nem oylan mértékben ahogy neked). De az is tény, hogy ény egy igénytelen sz*rdarab vagyok mert, megelégszek azzal a "moslékkal" amit elém raknak (némaá, hát ilyen emberek is léteznek, hogy más az ízlésük? hát mik vannak már. hova jut így ez a világ).

    Az meg, hogy egy játékkiadónak/fejlesztőnek melyik platformra éri meg megjelenteni az adott programjukat... nos ezt szerintem ők jobban tudják.

    Ha nem jön azokra a platformokra amik nekem is vannak, akkor meg nem probléma, van milliónyi más szórakozási és kikapcsolódási lehetőség is. Sőt! Ha tényleg annyira érdekel, hogy mindent megér akkor meg megoldom, hogy elljem (pl. veszek egy konzolt, vagy bővítek gépet).

    És azért a dolgok tisztánlátása véget:

    Egyrészt én is várom jelen játék PC/nextGEN kiadását függetlenül attól, hogy kb 800-900 órám már benne van az Online-al együtt a V-ben. Bár ahogy írtam is nekem megfelel az Xbox-os verzió grafikája is, ugyanis számomra egy játék legfőbb értékét sohasem a grafika adja, hanem a játékélmény. Persze tudom, hogy ez így 2014-ben szitokszó, de nem érdekel. Talán tavaly volt a Crytek vezetőjének a nyilatkozata, hogy a játékoknál a grafika számít és utána jön a többi dolog. Akkor sokon kikelt ez ellen. Akkor hogy is van most ez?

    Döntsük el már végre, hogy akkor a grafika számít vagy a játékélmény? Persze tudom, hogy optimális esetben mindkettő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák