Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz AddyKing #2 üzenetére

    Nekem is volt Voodoo 2-esem! :C

    Egyébként én úgy érzem, hogy ha valaki nagyon nekifekszik a témának, akkor szinte mindig, minden korszakban tudott magának jó kalandjátékot találni. Persze csak akkor, ha annyi ideje van játszani, mint pl. nekem munka mellett, ill. utána a család mellett. :D Havonta 1-2 jó cím valóban nincs, de ha keveset játszik az ember, akkor voltak és vannak is gyöngyszemek: a Monkey Island, a Syberia, a Black Mirror, a Secret Files: Tunguska, a Broken Sword, az Art of Murder vagy a Still Life részei, a Fahrenheit, az Alter Ego, az Amnesia: The Dark Descent, a Jack Keane és a Lost Horizon engem iszonyat sokáig lekötöttek, ill. lekötnek (van köztük jópár olyan, amit talán soha nem fogok befejezni), és akkor nyilván van jópár olyan is, amely sosem járt az optikai meghajtóim közelében.

    Ja, és én is nagyon örülök annak, hogy egyre több klasszikus kaland jelenik meg droidra! :K

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz AddyKing #7 üzenetére

    Emlékszem, 98 végén vagy 99 elején vettem meg életem első játékmagazinját: a ZED év végi különkiadása volt, az év legjobb játékainak leírásával - már olvasgatni is jó volt, de gépet venni akkor még sajnos nem tudtam, csak a nyálamat csorgattam! Benne volt a Broken Sword végigjátszása, azt olvasgatva lettem kalandjáték-rajongó. Amikor 1 vagy 2 évvel később meglett az első saját PC-m, gyakorlatilag nem lehetett leválasztani róla, minden egyes kis részét imádtam! :D Valamiért azonban mégsem a kalandjátékok lettek az első kedvenceim, hanem először rongyosra játszottam a NFS: Hot Pursuit és a Re-Volt demóját, aztán rátaláltam a névadó játékomra, és ezeket a műfajokat csak pár évvel később kezdték el színesíteni a sport- és a kalandjátékok. :K Király időszak volt! :K

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz AddyKing #15 üzenetére

    A pécés/konzolos játékfelhozatal fő csapásirányára sajnos tényleg igaz, amit írtál, de azért manapság is születnek jó kalandjátékok, ill. már beszéltünk róla, hogy egyre több klasszikus pc game jelenik meg droidon - ezt kiegészíteném azzal, hogy igen ötletes játékokat is fel lehet fedezni az utóbbi platformon: pl. a CLARC az egyik kedvencem, mióta valaki említette a droidos játék topikban, de szerintem a Pettson's Inventions Deluxe is elképesztően ötletes és vicces (androidon szerencsére még nem az fps-ek és a külsőségek dominálnak).

    Szóval fő csapásirány ide, futószalagon gyártott, ötlettelen játékok oda, mindig, minden korszakban lehet értelmes játékokat találni - szerintem. Az megint más kérdés, hogy mikor volt jobb fiatal játékosnak lenni: most, vagy a 90-es években? Azt hiszem, e cikk olvasói közül mindannyian örülünk neki, hogy átéltük a 90-es évek végén lezajlott valóságos játékforradalmat (kivéve azokat, akik még meg sem születtek akkor :D ).

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz AddyKing #20 üzenetére

    "Star Wars: X-wing and Tie Fighter Remastered Collector's Edition" -- legyen igazad :R :R

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Új hozzászólás Aktív témák