Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz AddyKing #2 üzenetére

    Nekem is volt Voodoo 2-esem! :C

    Egyébként én úgy érzem, hogy ha valaki nagyon nekifekszik a témának, akkor szinte mindig, minden korszakban tudott magának jó kalandjátékot találni. Persze csak akkor, ha annyi ideje van játszani, mint pl. nekem munka mellett, ill. utána a család mellett. :D Havonta 1-2 jó cím valóban nincs, de ha keveset játszik az ember, akkor voltak és vannak is gyöngyszemek: a Monkey Island, a Syberia, a Black Mirror, a Secret Files: Tunguska, a Broken Sword, az Art of Murder vagy a Still Life részei, a Fahrenheit, az Alter Ego, az Amnesia: The Dark Descent, a Jack Keane és a Lost Horizon engem iszonyat sokáig lekötöttek, ill. lekötnek (van köztük jópár olyan, amit talán soha nem fogok befejezni), és akkor nyilván van jópár olyan is, amely sosem járt az optikai meghajtóim közelében.

    Ja, és én is nagyon örülök annak, hogy egyre több klasszikus kaland jelenik meg droidra! :K

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó e-roller, Heavy Rain & Beyond Two Souls (PS4), Logitech bt bill és touchpad, vezeték nélküli pumpák, okos seprűk, telefon tokok és védőüvegek

Új hozzászólás Aktív témák