Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kikikirly

    senior tag

    Utálom hogy ezt csinálják, ugyanakkor be kell látni-tisztán anyagi oldalról jobban járnak egy Remasterrel mint egy nagyságrendileg költségesebb Remake-el.
    (Amibe a sztori,küldetések 100%-ig megyegyeznek az eredetivel,csak a fizikát,animációkat stb elemkett hoznak fel mai szintre).Akkora rajongó tábora van a sorozatnak hogy igy is venni fogják mint a cukrot, plusz ott a mobiltelefonos piac,
    amit egy Remake esetén el lehet felejteni. Ráadásul 6-10 év múlva el lehet késziteni a Remake változatot is. Én pont ez miatt vagyok dühös, ilyenkor 6-10 évig garantáltan nem nyúlnak a felújitott részekhez. Minek is tennék,saját eladásaikat
    kannibalizálnák. Másrészről ezek a játékok mai szemmel baromi elavúltak, mezei Remaster mint halottnak a csók. Red Alert Remasternél is kikeltem magamból, elismerem hogy mint Reamster jól sikerült, de ha az érzelmi
    faktort kivesszük mintha visszamennénk a középkorba.1000x jobb/komplexebb Stratégiai játékok vannak a piacon, nem értem miért akarna bárki azzal a 2x2 komplexitású cuccal játszani a nosztalgia faktoron túl.

Új hozzászólás Aktív témák