Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Szerintem is jó, hogy leírja. Ezer éve imádtam (mondom, IMÁDTAM) a GT2-őt, olyannyira, hogy most elgondolkodtam egy PS5 beszerzésén is, pedig van itthon egy Xone, amit annyira kapcsolok be kábé, hogy a havi update meglegyen, és kész. PC-n tolom a PCARS2-őt, meg az ACC-t, de mondom majd MOST, na MOST beruházok megint egy PS-re, és újraélem a gyerekkorom. Hát, bizonyos értelemben véve talán a leírtak alapján ez még sikerülne is, mert ugyanazok az avittas megoldások köszönnek vissza, mint 2000-ben, de például a sérülés hiánya az szerintem k_rva gáz. Emellé a többi leírtat is figyelembe véve spórolt nekem negyedmillát a kolléga. Majdnem meggyőzött a grafika, de PCARS2-őt alapul véve az se olyan nagyon durva a realworld tesztekben. Hát erről ennyit, de azért szép próbálkozás a Sony-tól, kell is ez, mert ez a széria a PS egyik legendája, a tekkennel meg a CTR-rel együtt (amiket már box-on nyomok, lol).

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    válasz Mezcal #72 üzenetére

    Nagyon nem. Írták is előttem a TOCA-t, én még kiegészíteném a PC-s SportCar GT-vel. Kicsit később meg jött a a GT-R, ami tényleg szimuláció volt. A GT mindig simcade cucc volt, de abból a minőségi. A vezetés szerintem rendben volt anno, a kocsik viselkedése is, a törés hiánya miatt lett inkább arcade. Viszont például a gumik hőmérséklet mebedzsmentje szerintem megelőzte a korát, pláne mert nem csak grafikai elem volt, tényleg lehetett érezni a különbséget. Na meg a 24 órás versenyek izgalma, stb. Volt úgy, hogy egy hétig nem kapcsoltam ki a PS-t, úgy teljesítettem a 24h-t, részletekben, suli után. Akkor ez mind üdítő újdonság volt, csak hát eltelt bő 22 év.

  • Timer

    veterán

    válasz Mezcal #90 üzenetére

    ?

    Nekem ez legalább annyira testreszabhatónak tánik, mint az akkori GT, vagy még jobban, és PC-n azért ez mindent vitt:

    LINK

    Akkor ez szimulátor volt, szerintem. Volt benne mecha sérülés, tankolás, stb. Grafikában mondjuk a GT2 vitte a prímet, az biztos. Ez a SportsCar GT amolyan fele-fele gyerek volt, régi engine új stílussal fűszerezve PC-n, a szellemi örököse a GT-R lett (szerintem), ami már látványban is felnőtt a konzolos konkurensekhez, közben meg ott volt valami túraautós, ami nem az STCC volt, nem is TOCA, de svéd bajnokságot dolgozott fel, ami megint csak elég jó volt emlékeim szerint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák