Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsottix

    újonc

    Németországból rokon küldte el nekem az elsők között. Szumma 233 rugó volt az akkori árfolyam mellett. Kaptam hozzá egy Bose 700 fejhallgatót. Azóta is akciók vannak, különböző ajándékokkal, uszkve 100 rugós értékben. A google storeban vettem, tehát teljesen biztonságosan.
    Tapasztalatok:
    - Előre mondom, hogy egyáltalán nem játszom vele.
    - Szokásos napi rutinhasználat: 30-60 perc beszélgetés, fél-1 óra zoom vagy teams, fél óra böngészés, néhány videó, jó sok üzenetváltás, 5-10 gmail olvasás és írás, 1-2 óra spoty, fél óra navigálás, néhány fotó vagy videó készítés.
    - Reggel max 1 óra töltés, utána indulok. Este lefekvéskor 40% körül.
    Imádom! Több, mint 1 hónapja használom. Játék közben lehet, hogy van melegedés, én soha nem tapasztaltam ilyet. Semmi lassulás, fluid működés. Különleges design, minőségi összeszerelés. Kicsit nehéz.
    Fontos: én a 90 Hz-t kikapcsoltam, mert semmi különbséget nem vettem észre. Az 5G-t is kikapcsoltam, mert eddig minden, amit netről töltöttem teljesen folyamatos volt.
    Persze, ha majd lesz valami egyéb tapasztalatom, akkor visszakapcsolom, és akkor az akksi idő is bánja, ez egyértelmű. Kijelző fényereje adaptív automatikus.
    Az értékes ajándékkal együtt nekem ez abszolút kivételes ajánlat és lehetőség volt.

Új hozzászólás Aktív témák