Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Peet91 #11360 üzenetére

    Teszel egy minőségi fóliát a kijelzőre és le van tudva a gond. A jó fólia sem tapintásra, sem érzékenységre nem vehető észre és mondjuk inkább ezt a 2-3 ezer forintos fóliát cserélgesd fél évente (vagy akár ritkábban), minthogy a kijelző karcos legyen. Egyébként nem hiszem, hogy a fedlap képes lenne ilyesmire, nem valószínű, hogy karcolná a kijelzőt, bármilyen porszemeket is szedjen össze. Ha nem homokot szórsz alá, akkor egy mezei porszem nem bántaná a kijelző felületét.

    Engem inkább az izgat, hogy világos és amikor kihajtom, hogy használjam a gépet, akkor idővel megjelennek rajta a foltok amit az ember keze okoz (zsíros, nem teljesen tiszta, izzad, stb). Kétség kívül stílusos, de valamilyen sötétebb belső borítással jobban kibékülnék. :)

    Egyébként nagyon szép, sokkal szebb, mint a gyári.

    ------

    (#11361) MurdR és (#11362) Peet91: Vannak olyan emberek, akiknek az ilyen lépésről-lépésre leírások közel sem elegendők, mert attól magabiztosak, ha tudják, hogy mit miért csinálnak. Én is ilyen vagyok, amikor pár éve először tettem fel custom ROM-ot telefonra, akkor tök idegenek voltak a Linuxos kifejezések, nem tudtam mi miért történik és nem mertem belevágni addig, amíg nem értettem meg mindent, hogy miért kell nekem pont arra a beállításra menni, miért ezt a sorrendet kell követnem és miért azt kell flashelnem és nem amazt. Ráadásul akkoriban egy elrontott mozdulattal lehetett téglázni telefont örökre, ma már olyan biztonságos egy ilyen beavatkozás, hogy ha elrontasz valamit, akkor is vissza tudsz állítani egy gyári állapotot és elölről kezdeni.

    MurdR én azt javaslom, hogy olvass el minden kifejezést, szakszót ami felmerül és nem tudod róla 100%-ig, hogy mit jelent. Inkább szánj rá egy délutánt és ismerd meg a folyamatot. Az első hsz-ben (összefoglalóban) lévő Root leírás teljesen egyszerű és érthető ha tudod, hogy miért kell ezeken a pontokon végigmenni.

    Sokan ott rontják el, hogy nem is tudják, hogy mit csinálnak, kapnak egy leírást és feltétel nélkül követik. Az esetek többségében ez elég, de ha valami nem úgy sikerül mint kéne, akkor felbőszülve mennek anyázni a fórumokra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák