Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz oliverkiss32 #3899 üzenetére

    Nem a pendrive szamit cikinek, hanem a kapacitasa, az hogy 2012-ben minden kodos tekintetu geek a segget veri a foldhoz hogy majd 100 ruppoert alavagnak 8-16 gbot ami 2-3 evvel ezelott is 3 max 4 ezer forintba kerult pendriveban, es meg szentul is bizonygatja, hogy az eleg, az jo belso tarhelynek, es a 720pt nezo (vagy nezni akaro) user a hulye voltakepp amiert 2 jateknal, 1 albumnal tobbet akar rakni a multimedias tabletre (mert ugye az nem arra valo, mint tudjuk) majd leoltja az apple fanokat, holott kb ugyanugy magat csapja be, objektiv ertekitelet nelkul. Az a ciki, hogy ennel tobbet nem akartak belerakni, holott az ssd piac viragzik pl es meretben az sem nagyobb ( aki latott mar ssdt szetszedve tudja h az effektiv merete sokkalta kisebb, mint adoboza).

    Lehet en voltam a hulye hogy 3 dolgot felteteleztem az atlag magyar emberrol

    1, tisztaban van vele hogy idehaza meg mindig velemeny- es szolasszabadsag van
    2, a topik neve meg mindig google nexus 7 es nem google nexus 7:elvakult tulajok kizarolagos opikja
    3, nemi negativ kritika az nem siram, hanem velemeny

    Reszemrol befejeztem, ez a traccsparti csak ekes bizonyiteka a mostanaban minden topikban elharapozo vegletessegnek. A par napos userek meg epphogy tagok beszolasa mellett kulon koszonet matteo_szg-nek aki egyedulikent tenylegesen hasznalhato informaciot tett kozze.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák