Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Ivy.4.Ever #48 üzenetére

    Sárosak voltak miben is ? Abban, hogy adtak egy olyan alternatívát a kommunikációra amire óriási nagy szüksége lenne a Google és Facebook uralta világnak ? Én őszintén remélem, hogy egyre több és több ilyen szolgáltatás lesz mint az EncroChat. Akinek meg arra áll fel, hogy az egész életét eladja adatnak , az meg adja el. Érdekes, ha azt mondom hogy a Ti (átlag emberek) Fb és Google felhasználási szokásai basszák tönkre az ÉN privacymat akkor mi van ? Csak mert igazam van , nekem azért nehezebb az életem mert mások szarnak mindenre. Mielőtt menne a nagy találgatás nem arról van szó, hogy illegális tevékenységet végzek és ez a bajom. Az elv a bajom, hogy Ti eladjátok azokat az adataitokat amiket én nem akarok , csak épp miattatok tőlem is elvárják... Ugyhogy ja , BitCoin és EncroChat , hátha az ilyenekkel ki lehet majd keveredni abból a szánalomból ami most van.... :U Egyébként a topic borzasztó , az érvek amik elhangzanak nevetségesek. Kövi mi lesz ? Duplapluszjó ?
    Azt azért aláírom, hogy ideális felhasználói vagytok a 21. századnak. Csak hogy valami pozitívat is mondhassak erre a ~40 kommentre.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Béééla #55 üzenetére

    Ennyi. Es akkor itt emberek allva tapsikolnak hogy hurra, tonkrevagnak egy ceget ami egy kis legetoseget ad arra, hogy ne digitalis rabszolgakent eld az eleted. Hat csak gratulnani tudok. Remelem amikor majd (mert nem kerdes hogy igen, csak hogy mikor) bevezetik a fasza kinai pontrendszert , majd akkor is igy tapsikolnak hogy ezaz fonok, nyomjad. Mert fejben ennyire nem tudjak osszerakni , hogy mi van. Ezt a jovot epitik, aztan majd mikor bekoszon hogy hello sracok akkkor mindenki fulltrigger lesz, hogy nanananana. Na mi ? El lettek erve a celok, maskor majd nem adsz location-t egy tetves angry birdsnek... A felelos digital magatartasnak konkretan a szikraja sincs meg a lakossag 99%+aban...

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Ivy.4.Ever #58 üzenetére

    "Ha lenne, vagy van olyan szolgáltatás amelyik nem adja el az adataidat, az neked-nekünk fizetős lesz."

    Akkor fizetek. De dönthessem el, hogy adattal vagy pénzzel akarok fizetni és akkor pénzzel fogok.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Eugene Roe #60 üzenetére

    Nézd, a gond azzal van , hogy nem valódi a választás. Papíron dönthetek , hogy "nem használom" de a valóságban nem.
    Egyszerű példa : BIZTOS, hogy nem tudtam volna elvégezni az egyetemet facebook nélkül. Egyszerűen muszáj volt, mert annyira ott koncentrálódott minden fontos információ, hogy konkrétan tudom , hogy nem sikerült volna. Most akkor valóban van választásom ? Nem volt kötelező az FB reg amikor beiratkoztam , de nélküle mégsem tudtam volna megcsinálni. Amit mondasz jól hangzik , csak igazából nem működik. Persze ha rá tudtam volna venni mondjuk 300-500 hallgatót + előadókat, hogy csak miatt jöjjenek át mondjuk Signal-ra és osszanak meg mindent ugyan úgy mint FB-n , csak miattam ott is , akkor persze simán ment volna. De gondolom érzed, hogy ez nem kimondottan életszerű.

    Úgyhogy nem , nem dönthetek úgy, hogy nem használom, mert azáltal hogy mindenki más használja , kényszerítve vagyok. Nyilván ha buddhista szerzetes lennék akkor működhetne , mérnökként nem. Millió +1 platform van, ami sokkal alkalmasabb pl az egyetemi évek alatt felhalmozott információk megosztására mint az FB , csak mindenki olyan rohadt kényelmes, hogy meg sem fordul a fejében semmi más.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Lami66 #74 üzenetére

    Gyakorlati képzéseken mint pl mérnöki vagy info , egyetlen előadásra sem KELL bejárni. Neptun megenged előadást és gyakorlati órát azonos időpontra felvenni , mert úgy veszi hogy előadásra amúgy sem kell menned. Egyébként meg ha azt gondolod, hogy attól mert nem kell elméleti órákra beülni attól csak végig linkeskedsz egy sulit , hát hajrá nyomjad. Majd számolj be hogy túlélted e az első félévet vagy már januárba kiiratkoztál. Katalógust elméleti órákon nem is tarthatnak , ha tartanak is semmilyen formában nem lehet figyelembe venni. Tehát olyan nincs , hogy "mert egy előadáson se voltál". A gyakorlati órák persze teljesen mások , de az előadások elméleti órák.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Ivy.4.Ever #202 üzenetére

    Fogalmazzuk meg úgy , hogy van mód anonimnak maradni TOR-on. Ha valakit TOR-on keresztül elő tudnak szedni, az inkább user error.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák