Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Ivy.4.Ever #48 üzenetére

    Sárosak voltak miben is ? Abban, hogy adtak egy olyan alternatívát a kommunikációra amire óriási nagy szüksége lenne a Google és Facebook uralta világnak ? Én őszintén remélem, hogy egyre több és több ilyen szolgáltatás lesz mint az EncroChat. Akinek meg arra áll fel, hogy az egész életét eladja adatnak , az meg adja el. Érdekes, ha azt mondom hogy a Ti (átlag emberek) Fb és Google felhasználási szokásai basszák tönkre az ÉN privacymat akkor mi van ? Csak mert igazam van , nekem azért nehezebb az életem mert mások szarnak mindenre. Mielőtt menne a nagy találgatás nem arról van szó, hogy illegális tevékenységet végzek és ez a bajom. Az elv a bajom, hogy Ti eladjátok azokat az adataitokat amiket én nem akarok , csak épp miattatok tőlem is elvárják... Ugyhogy ja , BitCoin és EncroChat , hátha az ilyenekkel ki lehet majd keveredni abból a szánalomból ami most van.... :U Egyébként a topic borzasztó , az érvek amik elhangzanak nevetségesek. Kövi mi lesz ? Duplapluszjó ?
    Azt azért aláírom, hogy ideális felhasználói vagytok a 21. századnak. Csak hogy valami pozitívat is mondhassak erre a ~40 kommentre.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák