Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skareb74

    újonc

    válasz enerdzsájzer #553 üzenetére

    Nos! Orvosnál már jártam kb. 3 éve. Akkor készült CT is. Az még kezdődő sérvet mutatott ki de ugye mivel eltelt 3 év és a panaszaim fokozódtak így gondolom hogy már teljesen "beérett" a porckorongsérvem. Deréktáji fájdalmaim nincsenek, ill. ha néha van akkor keményen való fekvés megszünteti. Korábban viszont elég intenzíven fájogatott a derekam. Mára ez sokat enyhült. Az egyetlen dolog ami megőrít az a bal combomba sugárzó fájdalom. Nem akarok orvoshoz menni újra mert értelmét nem látom. Akkor se volt mert azt kaptam, hogy teendő nincs ezzel és írt egy teljesen felesleges kezelést ( iontoforézis ) ami gyakorlatilag semmire sem jó de mindenhol ezt írják mert valamit csak kell a betegnek felírni ha már itt járt. Meg hát ugye a torna amit most elkezdtem újra itthon de megmondom őszintén ettől a hátizmom nem hiszem , hogy megerősödne. Borítékot nem viszek, már csak azért sem mert én is egészségügyben dolgozok, de senki ne higyje, hogy ez előny. Sőt!! Aki egészségügyben dolgozik az tudja hogy milyen kellemetlenül érzi magát az ember ha kér valamit, és nem biztos hogy maradéktalanul elégedett lesz. Valami olyan hasznos tanácsra gondoltam ami tényleg megerősíti a hátamat, főleg lent a lumbális szakasznál. Ha elmennék idegsebészhez az csak azt tudná megmondani, hogy kell e operálni még vagy sem. De operációról szó sem lehet a fenti okok miatt. Mindegy. Egyenlőre kezdek beletörődi, hogy fájni fog a bal combizmom huzamosan és majd ha jobb kedvem lesz valamikor, akkor majd annak fogok örülni, hogy a jobb nem fáj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák