Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz enerdzsájzer #275 üzenetére

    Ilyen függeszkedős ágyat már 37-ért is találtam, igaz az is mechanikusan fordítandó.
    Ha érdekel, megkeresem. ;)

    Azt én is vágom, hogy mielőbb jobb lenne megcsináltatni, de elég lassan megy ez meló mellett. Nem sok időm marad a kezeltetésre. Szedem a contramalt a napi melóhoz, az vmit segít.
    Jövő hét hétfőn megyek vissza, mert lehet kérek egy gyöki blokádos injekciót az alsó l5-s1 közé is, mivel az l4-l5 közé adott nem vált be. Gyakorlatilag annak semmi hatása nem volt.
    A műtét előtt sztem ez lesz az uccsó, amit megpróbálok, utánna megyek műtétre, betervezem vmikorra nyárra, és megpróbálom a normál szabikeretből kigazdálkodni, plussz ha lesz szükség hozzá, némi betegszabi is lesz. kb 4 hetet biztos ki tudnék hagyni erre vmikor a nyár végén. Nem sok, de bízom abban, hogy ha endoszkóppal csinálják, akkor hamarabb megy a felgyógyulás. De ezeket majd a főorvos elmondja, hogy mi legyen.
    Amúgy orvosból már van egy nagyon jó, csak az időhiány. Tudom én is hülye vagyok, hogy fáj, és csak halogatom, de mindig úgy vagyok vele, hogy ha totál bekattan, majd akkor megyek el, máskor meg jobban vagyok kicsit, akkor meg el sem akarok menni, amikor meg rosszabb, akkor meg már akár este is mennék, hogy csináljanak vmit.
    Na majd hétfőn megírom, hogy mit mondott a főorvos. Addig is gyógyulást részedre, és másoknak is kitartást!

Új hozzászólás Aktív témák