Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    Sziasztok! Engem szeptember 2-án műtöttek negyedszer. Eddig volt 3 gerincsérv műtétem, most pedig 3 csigolyát csavaroztak össze. Elmúltam 5 hetes, de a seb alatt kissé dagadt bal oldalon és viszket. Ezzel még ellennék, de ha háton fekszek, nagyon fáj és alig bírok felkelni. Fél ülő helyzetbe tornászom magamat és ott vége.Nagy fájdalommal jár mire fel tudok ülni. Voltam röntgenen, de minden rendben van. Írattam még fel fájdalom csillapítót, de így is nehezen tudok feküdni.Jobb állni, sétálni, de mint tudjuk ezt is csak mértékkel szabad.Az ágyban való fordulás kész kínszenvedés,nem tudom megemelni a csípőmet, hogy könnyebben megforduljak. Mikor haza jöttem,1-2 hétig nem éreztem ilyen fájdalmat, csak azt, hogy a bal lábam még jobban zsibbad mint műtét előtt.Nem tudom volt-e, van-e valakinek hasonló panasza? Mit gondoltok mi lehet ez? Tudom, hogy nem vagytok orvosok, de sajnos mi elég sok tünetet tapasztalatból ismerünk. Kívánom, hogy a frissen műtöttek szépen gyógyuljanak fel, a régiek meg vigyázzanak magukra.Klári.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák