Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz szipipeti #162 üzenetére

    Én nem tudom, hogy nálunk hány lakó van, de hulladékudvar egy sincs. Az önkormányzat még a szelektív hulladékgyűjtő szigeteket is megszüntette, úgyhogy most a nem visszaváltható üvegeket sincs hová vinni. Ráadásul most megkavarták a lomtalanítást. Korábban ősszel volt, de tavaly áttették tavaszra (tehát fél éven belül volt 2), most viszont nincs hír róla, hogy mikor lesz legközelebb.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • updog

    senior tag

    válasz szipipeti #162 üzenetére

    Nem is értem mit szívóznak ezen ennyit, tényleg örülni kéne hogy van aki értelmesen gondolkozik és hajlandó leadni a hulladékát ahelyett hogy kigórja az út szélén.

    Az én sztorim: 2 m2 terasz felújítása, lett 3 zsák sitt, nyilván nem hívok konténerest vagy sima zsákos szállítót mert horribilis áron vinnék.

    Bunkó nem vagyok hogy kommunálisba tegyem akár apránként is, időm nincs krúzolni a környéken hogy hol van épp "szabad konténer" (és ocsmány dolognak tartom ezt is hogy más konténerébe beleszórni).

    Viszont van pont nem messze hivatalos FKF hulladékudvar. Nade ott nem lehet sittet leadni. Átirányítanak a XV kerületihez, ott lehet. Felhívom. De időpontot kell egyeztetni. OK, ekkor és ekkor. De, kell az utolsó hulladékszállítási csekk (!) hogy igazoljam hogy fizetem, csak akkor adhatom le. Na olyan nincs mert a közös költségben van benne ez. Akkor kérjek a közös képviselettől nullás igazolást. - Jó de ők csak hétfőnként rendelnek, akkor mégsem jó a már egyeztetett időpont...

    Végül végigvertem mindent a rendszeren, és csakazértis leadtam náluk a sittet, de (nem tudom elfogadni, viszont) megértem ha valaki félúton feladja...

    Amúgy budapestieknek kis help:

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák