Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Chaser #154 üzenetére

    Ezeket a vackokat tesztelem nagyüzemben másfél éve + olvasok is hozzá, he. :DDD Tudom, hogy amire nekem kell, az égvilágon semmit nem nyerek az NVMe-ből, csak + °C-okat meg mínusz párezer forintot - azt az 1-2 másodperccel hosszabb loading time-ot meg benyelem. A tyúkbél meg az alaplapi tálca mögött megy és a táp is moduláris - de még magát az SSD-t is tudom az alaplapi tálca hátoldalához rögzíteni.

    Nem, pont fordítva. A 2,5 hüvelykes MX500 sokkal előbb volt, mint az M.2-es verzió. Dettó ugyanazt tudja a kettő, csak az M.2-es jobban melegszik.

    Hűtőt nem kell vennem, már van. Ezt a ~20-25k-s Scythe csodát 10-ért szereztem be tavasszal úgy, hogy én szedtem le róla a fóliát. Na az is egy jó biznic vót, ilyet szeretnék még. :))

    A lapodon 32 MB-os ROM van? Mert ha nem, akkor bőven korlátozva van a dolog Ryzen 3000-esekkel, és némely új feature-ért egy régit távolítanak el az új BIOS megírása során.

    Gears 5? Számomra az irreleváns. Egy évben megjelenik kb. 2 játék PC-n, ami érdekel, és azokat jellemzően olyanok fejlesztik, akik hallottak már az optimalizációról. Viszont, ha 16 GB alatt nyiknyiköl és nem mellett, akkor miről beszélünk? Nem fogok 16 GB-nál kevesebbet venni. Van pár cím, ahol ér (szó szerint) pár fps-t a 32 GB, de az nem legitimizálja a dupla költséget - RAM disket meg nem használok, ahogy videót sem vágok, nem renderelek és übernagy felbontású képekkel sem szöszölök reggeltől estig. Ja, tényleg; Chrome-ot sem használok. ;]

    Egy 32 GB-os kit alsóhangon +22-23 ezer pénz (több, mint a duplája a 16-os kitnek) és az még csak 3200 MHz - a Zen 2 meg igencsak szeresse a 3600 (/3733) MHz-et, hiszen akkor lesz a RAM sebessége szinkronban az Infinity Fabric órajelével -> jönnek azok a plusz fps-ek.

    A netes gépembe viszont jöhetne az a 32 GB, mert egyszerre két (néha három) böngésző szokott menni, többszáz füllel. ;]

    Kicsit szerintem túlbecsülöd azt az Aegist (most ugyanilyenem van, csak 2 x 8 GB) - és az alaplapodat. : >

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák