Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krystman

    őstag

    válasz FefeeX #25 üzenetére

    Nem kukacoskodás amit írok, de nekem senki sem mondja, hogy egy Full HD-és TV-én pl egy 102cm-en nem lenne jobb natívba játszani, meg DX11-es grafikával nyomni. Biztos, hogy ellehet játszani 720p-ben is, mert ellehet, nem is ezt mondom. Meg soknak megfelel ahogy van most is. De, akkor is egy 4-5éves hardverről van szó, ami már a mai helyzetben, egy frissítést megérdemelne mert annak ellenére, hogy a Pc rész hw-eg már messze túl van azon ami a konzolban van. És ebből nem azt akarom kihozni, hogy mert én maximalista meg csili vilit szeretem, de ha még mindig ezen a szinten fog mozogni a XBOX akkor a játékok nem sokat fognak fejlődeni grafikailag. Az hogy Full grafika? Hát én tudtommal az XBOX minden, csak nem full grafikát jelenít meg. A legtöbször egy médium szintű textúrákkal dolgozik ami nem egy High. Én amit eladtam hw-t, az kb. 25e ft volt, és simán mentek a legújabb játékok is 720p felbontásban. A kontrolleres dologgal meg én személy szerint úgy vagyok, hogy nem bírtam soha megszokni, pedig próbáltam PS3at is, de én ezzel nem bírok játszani. Én maradok a bill egér kombó mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák