Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz GypsFulvus2 #41 üzenetére

    Igen kipróbáltam. Grafika csodás, repmodell egyelőre komolytalan, de ezt betudom a pre-alpha állapotnak. Nagyon bízom abban, hogy komoly játékot kapunk, de egyelőre, jelen állapotában en nem biztos, hogy kitettem volna demozni meg.
    Osszetettseget akkor tudnám elmagyarázni, ha ismernéd az X3 lehetőségeit. Röviden: dinamikus gazdaság, sajat flotta létrehozásának lehetősége (teljes parancsnoki felügyelettel), több idegen faj, eltérő technológiával melyek a reputacio függvényében megvehetők, több repülhető/fejleszthető hajó, kalózok, bányászat, hajónként eltérő repülési karakterisztika, sajat gyárak, állomások, bázisok, komplexumok építésének lehetősége, melynek réven sajat gazdasági es hajó/fegyver gyártó kapacitás építhető ki. Kiterjedt, változatos kuldetesrendszer, mely lehetőleg nem csak abból áll, hogy repuljek A-bol B-be egy rakománnyal vagy utassal, vagy védjék meg egy konvojt valahol. Sandbox tér, felfedezésre váró világ, stb. Stb. Ezt az X3 mind tudja, single playerben. Nem várok 1:1 klónt, de legalább a nagyját jó volna hozni. Az eddig hallottak alapján viszont egy lineáris lovoldet kapunk, amit sajnálnek, mert nekem kevés mar..

    A multi közelebb lesz a fentiekhez azt tudom, de ha nem lesz valamilyen Elite féle solo módja, akkor ez nem az en játékom lesz a mar említett vér Istvánok miatt a multi nálam kizárva.

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák