Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz hcl #641 üzenetére

    Az outlook keresőjére rendszeresen megkaptam hosszú időn keresztül főnökömtől, hogy csináljak valamit, mert így nem lehet dolgozni! Mondom Németországban van a szerver, én nem tudok németül, céges autó amúgy is hiánycikk, mégis mit?! Hát nincs valami beállítás? Mondom de! Az egész szervezetet direkt szívatom azzal, hogy egy kattintást nem ejtek meg a pontos keresés kedvéért.

    A mai mutatványa az volt, hogy 1 hónapja volt nagy informatikai leltár, telephelyek egymás hegyén-hátán, csak az infós irodában 260 eszköz, évek óta kibogozhatatlan káosz, tavaly az eszközös leselejtezett mindent, ami lopható, és az volt a búcsúmondata, hogy jövőre szívni fogtok a leltárral. De idén végre megcsináltuk, büszkén küldtük főnöksrácnak az xls-t, hogy nézd, ez most pontos, igazgató úr is érti a helyzetet, ő is örül. Ez volt 1 hónapja. Erre hétfőn jön a levél, hogy na akkor kezdjünk el leltározni. Mondom mi?! :D Dagadt a fejemen az ér. Hát az 1 hónappal ezelőtti csak petting volt, ez az éles. Értem, no problem, ment 1 hónapja az xls, leadta az eszközösnek, ő felvitte a rendszerbe, azóta közvetlenül neki jelentjük a mozgásokat, minden up to date. Ma felhív, hogy hogy áll a leltár? Mondom naprakész, a vázolt ábra szerint. És jön a tétova kérdés, hogy ja hogy ti küldtetek ilyet? :O Hát csak 3 év munkája, tavaly karácsonykor is csináltam, idén null leltár, ne is törődj vele... Szóval megint nincs rendben a leltár. De ma 2-re legyen meg! Kollégám a felmondást fontolgatja, én meg már 2 éve nem érzem a valóságot egy szintén leltáros ügy miatt.

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák