Új hozzászólás Aktív témák

  • Elemental

    addikt

    Üdv!

    Beszállok az saját sztorimmal. Kisteherautóm van, ami a munkámhoz kell (kereskedelem). Mindössze ennyi a bűnöm, vagy tudom is minek nevezzem. És az, hogy van egy ilyen autóm egyeseknek azt jelenti, hogy én bármikor segítek költözködni, szőnyeget, csempét, bútort hazavinni. És az még hagyján, de én rakodó is leszek, sőt, ha hazaviszem neki az ágyat, segítek felcipelni, akkor segítek összeszerelni is. Két kezem és két lábam nem elég, hogy összeszámoljam, hogy hányszor mentem "segíteni". Aztán egyszer betelt a pohár, és mondtam, hogy 10k, de akkor csak az autót viszem, 20k, akkor én is segítek cipekedni. Amióta gyerekem van, azóta sosem megyek (persze van 1-2 ember, plusz a család, akinek bármikor), a családdal töltött időm megfizethetetlen. Általában azt mondom, hogy be vagyok táblázva, csak két hét múlva érek rá. Addig meg úgy is keres valakit.

    Számítógépes sztorik is vannak. Fel tudok telepíteni egy wint, be tudok konfigolni egy routert, 1-2 dolgot meg tudok csinálni, elboldogulok a gépekkel. Szeretem is csinálni, nekem kikapcsolódás, de nem szeretetek elmenni, mert a családtól veszi el az időt. Itt is az a szabály, hogy 1-2 embernek szívesen segítek, de itt rászoktam arra, hogy ha kell valakinek segítség, csak akkor vállalom, ha van hasonló korú gyerekük, mint nekem, elviszem a lányomat is, a gyerkőcök eljátszanak, én meg konfigolok. Kifizetve úgy sem leszek. Akinek segítek mindig mondom, hogy csak akkor segítek, ha nem mondod el, hogy én voltam. Nem akarom hogy a haver haverjának a haverja hívogasson. Ha nem akarok menni, akkor meg eljátszom a hülyét, hogy húú, ilyet még nem láttam, meg mondom, hogy jobb lenne elvinni szakszervizbe.
    Két hete voltam, mert gyere már át, kéne rá vírusirtó. Oké, vittem a lányomat is, kb 2 óra volt, mert leszedtem egy csomó fölös progit meg eleve irtó lassú volt a laptop. Én hülye, meg mondtam nekik, hogy ez win7, le kéne cserélni 10-re. Kérdik, hogy meg tudom-e csinálni. Mondom meg, de akkor vegyetek új gépet, mert ezen a gépen kb 5 óra lenne, mire végeznék. Azt akarjátok, hogy 5 óra hosszát itt legyünk nálatok? (azt hittem okosat mondtam :) ). Akkor vidd haza, és csináld meg otthon. :O Persze nem hoztam haza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák