Új hozzászólás Aktív témák

  • HumanBear

    újonc

    A kedvencem a társasházi közösség ahol lakom. Mikor ideköltöztem csomó dolog el volt hanyagolva. Én önszorgalomból, - mert zavarta a szemem, és én is itt lakok - megcsináltam. Pl. Meghegesztettem a kaput, nem működő lépcsőházi automatát kicseréltem, zárat javítottam, kültéri reflektorokat szereltem fel. (Ugyan volt 1 higanygőz lámpa, de évekkel ezelőtt lekapcsolták, mert sokat fogyasztott, és inkább botorkáltak a vaksötétben.) Fizetni meg semmiért nem akarnak, úgyhogy ami elromlott az úgy maradt.

    Aztán egyszer jön a szomszéd néni, hogy metszeni kéne a nem tudom milyen bokrot, meg össze kéne szedni az avart. Megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy nagyon szívesen megcsinálok minden műszaki dolgot, amihez van időm, szerszámom, meg némi szaktudásom, de a mezőgazdasági munkától konkrétan hányok. Úgyhogy rajta, jó munkát! Van itt 40 ember, szaktudás nem kell hozzá, szervezze be őket.

    Alig kapott levegőt! Azt hitte, hogy rám lehet számítani, azért is jött ide, és nem gondolta, hogy én ilyen vagyok.
    Úgyhogy 1 mp alatt szararc lettem. Ember nyújtja a kisújját...

    ʕ •ᴥ•ʔ

Új hozzászólás Aktív témák