Új hozzászólás Aktív témák

  • qnadam

    veterán

    válasz Intelligencs #10551 üzenetére

    fú de ütném az ilyet, én valószínűleg csak az utolsó bekezdést írnám meg neki.

    másodunokatesóim ilyenek egyik oldalról (elsőfokúak nincsenek, a másik oldaliakat meg nem ismerem - vannak, akik szerint nem is baj :) ), ők voltak azok, akik nagyapám temetésére jönni akartak, mert akkor autóznak velük pécsről bp-re, és a temetés után be tudnak menni a westendbe. aztán amikor kiderült hogy vonattal kellene menni és nem lenne idő a westendre, már nem is volt olyan fontos.
    na közülük találta ki az egyik nagyeszű lányzó sok évvel ezelőtt, hogy vett f1-re egész hetes jegyet a barátnőjével együtt, és lakhatnának-e nálunk egy hétig, mert hát ők semmi szállást nem találtak (kis ügyetlenek, nekem bezzeg rögtön sikerült). ezt így azután, hogy évekig egy szót nem szóltak hozzánk (mondjuk én nem is nagyon igényeltem)... anyám még így is napokig azon idegeskedett, hogy mit mondjak nekik, nehogy sértődés legyen. végül az én verzióm nyert: "ebben sajnos nem tudunk segíteni". utána megint nem beszéltünk évekig :D

    istálló? gazemberség? hupákolás?

Új hozzászólás Aktív témák