Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    válasz qnadam #10208 üzenetére

    Igen, számlát adok, ha a munkám során kell.

    Hogy miért ne utaljon ? Mert még nem kötelező. Mindenki úgy él, úgy nő fel és abban hisz, amiben akar.

    A plasztik fizetés egy lehetőség, mint ahogy a készpénz is. Akkor miért lenne elnyomva az egyik, a másik rovására ?

    Ez még mindig nem oldja meg az alaptézist. Ha előre szólok a plasztikosnak, hogy kápé kell, akkor másnap miért nem így fizet ? Ha bárki műanyagra kéri a "pénzét" én oda teszem.

    Ettől fogva egy murvára egyigényű és egyirányú utcába akarják kényszeríteni a készpénzeseket...Én kiszolgálom őt, ha kell, de fordítva ? Minek ?

    "a legtöbb boltban a kártyás fizetés már rég gyorsabb, mint a készpénzes". Ezt mondod te. Én meg azt tapasztalom, hogy amikor a harmadik kártyáját is előveszi előttem, a sorban és azon sincs egy kanyi sem, na akkor szoktam teátrálisan murvaanyázni...Ja ? És volt olyan, hogy kifizettem helyette tényleges pénzben a "vörös buláját", csak menjen már a pííbe...

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák