Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Orgi #969 üzenetére

    Arra figyelj, hogy ha nagyon nagy, nagyon sok pontból áll (nem tudok pomtos számot, de óránként, akár fw verziónként eltérhet) akkor csak az adott (mondjuk 150) pontig tudja a navigálást, felette csak mutatja az utat. Ilyen esetben érdemes kettévágni a gpx-et. De állítólag ilyenkor dob is figyelmeztetést (én még nem importáltam ekkorát ezekbe, az etrex meg nem rinyált, de ott is volt limit.

    Elvileg 50 pont az instinctnél: [link]
    És úgy tűnik a kettesnél is... [link] (és ahogy elnézem, úgy általában az óráknál nem túl sok pontot esznek meg). Egy Balatonkörnél is szerintem aszfalton még benne van az ember, de terepen, sok kereszteződésnél egy hosszú túrán már bele lehet futni hogy fel kell darabolni. Hogy ezután semmit nem jelenít meg, vagy csak nem lesznek utasítások (utóbbira tippelek), nem tudom pontosan.
    De túristagps-ekkel is már tizenéves berögződés, hogy időben (előző nap) próbáljam rátölteni, megnyitni, ne a hegyen :)

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák