Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz zsamiatt #101 üzenetére

    Egyrészt nem csak 1-2 órát sportolok, plusz nálam több sport megy rendszeresen. Ha nem így lenne, nem kellene Fénix. Meg kellene érteni, hogy ez a sportórák elitje, totálisan felesleges olyannak, aki néha kimegy tekerni 30k-t, meg elmegy 5k-t futni. Ezekre ott az olcsóbb Forerunner, vagy a jóval olcsóbb Vivoactive.

    Másrészt nekem - ahogy számos más sporttársamnak is - megvan mindenre a céleszköz. Pl. ha sok okos dologra vágyok, akkor arra az okostelefonom használom és nem az órám, ami hiába "X" vagyis a legnagyobb, akkor is kicsi a kijelzője arra, hogy ezen pl. híreket olvassak, vagy válaszoljak egy üzenetre. Ez nem erre való. A sportfunkciókon kívül amiket tud, az mind csak extra, aminek lehet örülni, vagy lehet totálisan ignorálni.

    Próbáld meg úgy nézni ezt az órát, mint egy olyan ember órája, akit nem érdekel túlságosan a sportoláson kívül más, de a sporttal kapcsolatos adatok viszont nagyon. A sportolás közbeni igények pedig jellemzően nem azok, hogy azt nézegessem, hogy mit írt a FB-on a haverom, hanem az, hogy pontos és egyértelmű adatokat kapjak a tevékenységemről, meg persze zenét tudjak hallgatni, lássam azonnal, hogy merre járok, mikor sötétedik, mi az edzés köv. lépése, meddig tart, milyen zónában vagyok, etc.

    Ez egy hardcore sportóra és annak kiváló. Teljesen megértem, ha valaki inkább az Apple Watch-féle irányra vágyik, ahol az okosfunkciók az elsők, de vannak sportfunkciók is. Olcsóbb is, "menőbb" is, azt kell megvenni.

    Nekem egy mocsok nagy fájdalmam van. Wifi modul alap dolog már ezekbe és mégsem lehet rá wifin keresztül zenéket másolni. Pedig azon keresztül szinkronizálja le az adatokat, sőt OTA frissítések is azon keresztül kerülnek rá. :(((

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák