Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Agony #104 üzenetére

    +1 hiába írom le a saját tapasztalataim, úgy vagytok vele 2-en is, hogy a user a hülye. Nem tudom... talán a nyereg lehet alacsonyan, vagy a kormány magas? Esetleg a cipőm bélése elvékonyodott már?

    MINDEN tapasztalat értékes és fontos. Leírtam a sajátjaim TI jöttetek megpróbálni hiteltelenné tenni, csak a tényeket nehéz dolog ám összemaszatolni!

    Semmi nem sz@r! Az szar, ami nem működik... ha ezzel közös halmazt képez valami, akkor az sz@r! Ha 2 db. Instinctben tönkremegy 1 éven belül a barométer, akkor az nem jó, hanem sz@r! Ennél az árkategóriánál ez megengedhetetlen! Mondjuk van olyan tag is, aki a 40 millás autójával állandóan a márkaszerviz vendége és közben jó képet vág hozzá. (Leszedálva, fehér hátulgombolósban? Jogos.)

    A gond az, hogy hol tapasztalatom a hibákat, hol nem! Most éppen megint rosszak a csillagok állása, 1-2 funkció szarul megy (nagyon), más jól. Egyre inkább kezdem azt hinni, hogy itt folyamatosan a frissítésekkel tolnak el valamit és azért ilyen hullámzó a tapasztalat.

    Nem foglalkozom magyar viszonteladókkal, ugyanis közvetlen a hazai Garmintól vettem, mint eddig mindig.

    "egyenletes tempón"

    De az ugye megvan, hogy nem az egyenletes tempóról szól a sportedzések nagy része? Engem az rohadtul hidegen hagy, hogy a 3 órás hosszún, amikor elalszol 140-es pulzus mellett, egész pontos. Iramjáték, intervallok, dombozás, sprintek és akkorákat téved, hogy vállalhatatlan! Ráadásul egy bizonyos szint után 15 másodpercenként váltasz tempót, hanem mondjuk negyed óra után és akkor se képes jól lekövetni.

    Az earbudok kérdésköre rém egyszerű: Mennie kellene az ismertebb típusokkal gond nélkül, meg a nem ismertekkel is kb., ugyanis ezek BT szabványok. Valamit vagy tudok, vagy nem tudok.

    Észre kéne venni, hogy kettőtök hozzászólásai offenzívek irányomban, miközben én egy terméket kritizálok és NEM titeket! Tipikus fanboy mentalitás...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák