Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz Crus #102 üzenetére

    Az a baj, hogy rajtad nehéz segíteni, mert hiába írja le az ember a saját tippjeit/tapasztalatait, te csak ismételgeted a vélt vagy valós sérelmeidet és hajtogatod, hogy minden sz*r.

    Szerintem tíz óra együtt nem produkál annyi hibát mint a tiéd, mégis ragaszkodsz hozzá, hogy a Garmin úgy általában véve szemetet gyárt, pedig csak el kellene fogadni hogy a tied egy hibás termék, amit garanciában cserélnek. De ha hivatalos magyar viszonteladótól származik, akkor MÉG GARANCIA IDŐN TÚL is kicserélik fix díjért cserébe, szóval nem kuka az óra "kettőhatvané". Hol vetted az órát?

    https://www.garmin.hu/kozponti-ugyfelszolgalat

    --

    Nem ugrottam át elegánsan részeket, tételesen válaszoltam és leírtam az én tapasztalatomat Garmin Fenixek kapcsán a csuklós pulzusmérésről:

    "1. Csuklós pulzusmérés
    Nekem +/- 5 BPM-en belül mér a mellkaspánthoz képest, egyedül a gyors tempóváltásokat nem tudja időben lekövetni, de ez az optikai mérés velejárója. Aki komolyabban akar sportolni, annak fel kellene dolgoznia, hogy csak a mellkaspánt ad pontos és reszponzív értéket.
    ...
    Én a saját tapasztalatomat mondtam, van Polar bluetooth övem és Garmin HRM Run-om is, egyenletes tempón mindkettőhöz képest 5 ütésen belül mér az óra."


    --

    (A Vistára nem kerestem rá, az X3-ra igen, legközelebb érdemes nem beleírni.)
    Bocs, igazad van, túl sok volt az infomáció, nem akartalak összezavarni! :U

    --

    Tele van millió hibával a net a Garmin órák kapcsán... mindenki hazudik.
    Nyilván, sőt ezeket az embereket egyenesen a Garmin fizeti, hogy órabérbe hazudjanak, a medvedisznóemberek pedig már a padláson vannak. :D

    Na mindegy, nekem semmi érdekem nem fűződik a te lelki békédhez, az első hozzászólással csak segíteni szerettem volna a Fenixekkel kapcsolatos tapasztalataimmal, de azért találok ennél jobb időtöltést is, főleg ilyen offenzív hozzáállás mellett... szóval sok siker kívánok a jövőbeni óráidhoz! :K

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák