Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz julius666 #16 üzenetére

    Igazából nincs is inventory

    Néha lehet új technológiákat szkenelni küldetés közben. Szóval szegényes, de minimális szinten ott van még a nyoma (utána a hajón megrendelhető vagy boltban megvehető upgrade-ekkel).

    Nekem az volt még nagy sérelem, hogy behozták ezeket az "univerzális hőtároló betét"-eket a korábbi "fokozatosan melegszik és visszahűl" helyett.
    Pedig bámulatos ötletnek találtam, hisz annyira reális dolog, hogy minden idegen helyen épp kellő számú "univerzális hőtároló betét" (vagy akár elsősegélycsomag, lőszerek, stb.) van széthajigálva minden sarokban. És erre visszjöttek a szerteszét hajigált tölténytárak, amik kicsit irracionálisak az első rész folytatásában, ahol nem kellett hőtároló betét, csak maguktól hűltek a fegyverek. Ennyi év alatt mindenki eldobta a régit, és áttért erre?

    Ja, a bolygóletapogatás meg egy vicc,
    Főleg ha elsőre játszod és maximalista vagy, úgyhogy mielőtt megutálod, még lelkesen szkennelghetsz ott órákat. :DDD

    Mint pl a sw-nek? Ahol a régi trilógiából pont a középső rész az ami igazán értékelhető.

    Aha, kisgyerekknénk rongyora néztem az eredeti trilógia gyűjtői változatának VHS szalagjait. Kivéve a 2. részét. Azt láttam legkevesebbszer.
    Bár mikor beizott ez a HDTV dolog, és hozzájutott az ember 1080i metériához, hogy legyen okom még egyszer újranézni, akkor már nem tűnt feketebáránynak a második rész. Sőt, inkább a harmadik rész vette át a szerepét. (És ezzel a két harmadik rész viszi a fekete zászlókat.)
    Bár mai fejjel már nagyon kiábrándítónak tartom úgy cakk-pakk az egész SW-t, ahogy van. Kisgyermekként, akkoriban még lenyűgözött, mai fejjel, és a mai világunkból nézve már nem igazán. (Akkor még bapapiztuk, mint egy éhező afrikai a száraz kenyeret egy pohár vízzel. Itt meg eleve gyenge eresztés még egy jól összerakott vajas-sonkás-sajtos szendvics narancslével is. Reggelre még elmegy, de ebédre rendes étel kell... :DDD )

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • Alexios

    veterán

    válasz julius666 #16 üzenetére

    Hát nem tudom, most vittem végig a játékot, és 10óra volt a sztori, igaz tényleg semmi mást nem csináltam csak a sztorivonalat. Ha ennél rövidebb a kettő.. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák