Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimessor666

    aktív tag

    válasz h-yle #7 üzenetére

    Ejha,nos,akkor menjünk sorban... :)

    A "Ki mivel játszott" rovatot teljesen át fogjuk alakítani,ebben igazából a kommented is nagy szerepet játszott,mivel többen is tökéletesen egyetértünk veled.

    A gamer szlengből is visszább fogunk venni,mert ebben is igazad van,sőt,nagyon is! :D
    A káromkodás megszüntetése is egyik alapelvünk már a második rész óta,mivel páran megszóltak minket emiatt és egyet is értettem az építő jellegű dolgokkal,így igyekszünk nem káromkodni,apróbb dolgok maradnak persze,de ha nagyon durva elszólások vannak,azokat természetesen kivágom... :K

    A kérdez-felelek dolog is teljesen jogos,alkalmazni is fogjuk,mivel ebben is szintén egyetértünk. Többször meghallgatva a műsort pedig egy laikusnak tényleg előfordulhat,hogy nem alakul ki tiszta kép egy adott dologról,játékról. Erre is oda fogunk figyelni! :K

    Sok a téma...Igen,túl sok. Ismét egyetértek,viszont ugye,mint említettem a műsorban is ,mostantól két hetente fogunk jelentkezni,5-5 fős feloszlásban, 3 standard szereplővel (Jim,Zandal,GeSsH) és 2-2 változó emberrel (ez valószínűleg Carnus és KLtz ill. Necroman és Kirari (ő lesz majd a lány kollegina :DD ) lesz majd) így nekik pl. egy teljes hónapjuk lesz felkészűlni egy-egy adásra. Így csökkenteni fogom a témák számát,egy-egy dologról bővebben fogunk beszélni és ahogy említettem lesz kérdez-felelek is. :)

    Aztán... a technikai rész. Hát,eddig egy Hama MC-300-as Podcaster mikrofont használtunk,ezt adogatjuk körbe,nyújtjuk oda az egyes szereplők szájához. Később természetesen ez változni fog, EGYELŐRE marad ez a felállás,igyekszünk hangosan,folyamatosan,szépen és érthetően beszélni,aztán idővel evidens,hogy fejlődünk majd ilyen téren is,remélhetőleg támogató,szponzor által is. :))

    Nagyon örülünk,hogy itt a GamePod-on is tetszik az embereknek a műsor és remélhetőleg kéthetente "találkozhatunk" és ahogy írtad is, "...tanúi lehetünk amint megszületik egy világszínvonalú magyar gamer podcast.". ;)
    A legjobbakat szintén! :R

    私たちに聞いてください。!

  • carnus

    csendes tag

    válasz h-yle #7 üzenetére

    Igyekszünk a kritériumoknak megfelelni, és köszi a kommentet :)

    Mindig tudd hol a törölköződ!

Új hozzászólás Aktív témák