Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Gothmog #25 üzenetére

    "Csupán azon akadt meg a szemem, hogy ha szerinted körökre osztott a harc, akkor az inkább már stratégia, és nem szerepjáték. Ez pedig így nagyon nem állja meg a helyét. (A Gamepod egyik állandó crpg-s cikkírójától pedig egyenesen meghökkentő ilyesmit olvasni.)"

    Akkor pontatlanul fogalmaztam, mindenesetre annyi biztos, hogy a többség szerint nincs sok különbség a körökre osztott és valósidejű harc között, de nekem a kettő ég és föld. És nem tudom pontosan leírni, de még megfogalmazni sem, hogy miért nem tudok vele játszani. Egyszerűen nem megy, nem tudom kezelni így a harcokat, nem látom át a terepet, nem tudok előre gondolkodni pár lépéssel, mint a sakkozók... én csak valósidőben tudok harcolni és kész...

    MOD: Ami pedig az utóbbit illeti, már nem vagyok cikkíró, az átalakult Gamepod csapatban nem tartottak igényt az írásaimra... :(

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák