Új hozzászólás Aktív témák

  • woodstock323

    tag

    Komolyan senkinek nem tűnt föl mekkora blődség már ez??
    Ott vagy a sivatag közepén,éppen most szabadultál ki fogságból és természetesen a fogva tartóid nálad hagyták a jelvényedet,meg az igazolványodat....khm
    De tegyük fel igen, akkor is GÉPfegyveres bűnözők a rohadt sivatag közepén felteszik a kezüket egy szakadt civil ruhás zsarunak miközben 10 méterre tőlük ott van egy fél hadsereg a kapukon belül...ja és fel sem tűnik hogy ezek a tegnap becsukott figurák.
    Oké ezen is lépjünk túl....bár ezt már a "C" kategóriás akció filmek sem engedik meg maguknak.
    De a másik a sztori...vég sem néztem a 12 perces videót,de kiderült számomra hogy egy "teljesen egyedi" dologgal állunk szemben. Van egy terrorista szervezet aki magát hazafinak hiszi és meg akarja dönteni a kormányt,meg utálja a bevándorlókat...hát tényleg ezt nevezem fantáziának...csak elővettek egy random 90es évek akciófilmet ami a segal főszereplésével ment...pfff vagy antonio sabato junior...vagy sorolhatnám :D
    Bétát kipróbáltam pár óra után azt mondtam nekem ez nem kell. El akarják adni mint új játék,pedig simán csak egy kiegészítő a bf4hez gratulálok EA, megint csak.Én ezt hívnám kiegészítőnek,vagy DLCnek nem pedig azt hogy kapok 4 pályát meg 5 fegyvert 4ezerért...

    És ezt BF rajongóként írom szóval elfogult vagyok a szériával szemben...kivéve ezt.
    OFF:
    Ja igen akit kicsit is érdekel nézzen utána, szeptemberben jön egy brutál patch a bf4hez amibe beleteszik a CTE változatból az újdonságokat a Vanilla verzióba(amivel mindenki játszik)szóval elvileg rendbe lesz téve a játék...(csak 1 év kellett :P )
    (Community Test Enviroment:ami le is tölthető ha prémiumos vagy ,csak ugye kevesen vannak a szerókon,de ott minden kis újítás benne van már)
    ui:most olvasom az előző kommentet...szóval igen +1 :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák