Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz athomi #14 üzenetére

    Hát nemtudom de lényegében, nem sok újítást hozott a call of duty immár a 3. éve, én abban nem látok logikát hogy az első részéhez kellett némi tudás, utána jött a 2. ami könnyebb lett, utána 4 ami mégegyszerűbb, (mert minden fegyver automata benne) és most kijött az 5 aminek semmi értelme nincsen, igaz hogy ezt nem az IW fejlesztette de a call of duty név ott van és minden jellemzője meg is maradt, szóval nekem már eléggé az az érzésem van hogy cod is átmegy az NFS-be, most egy szimpla példa, kiadnak 8 részt és 4.-től már szinte semmi emlitésreméltó újítást nem hoz. A 4.rész annyiban lett új hogy mostani fegyverek és pont, minden más cod2. Szóval nekem ez visszalépés hogy évről évre könnyebb egy játék és nem dobják fel vmi tényleges újítással, meg hogy átmennek modernbe és utána vissza Világháborúba, tök logikátlan. A Single részét meg hagyjuk, mert az kifejezetten idegesítő és monoton, egy két küldetés van benne ami jó, és nem csak a menjünk előre és lőjjünk le amennyi embert csak tudunk mindezt egyedül, mert a társaink semmit nem tesznek, (végignézik hogy elmegy egy német mellette és hagyják hogy megöljön és csak néznek tovább) ez nekem nem élvezhetővé teszi a játékot, hanem egyenesen egy rakás sz..á. Az inkább lenne előrehaladás ha kiszednék az életvisszanövést meg tegyenek bele némi fegyverszórást, mert ez már nagyon gyerekes.

Új hozzászólás Aktív témák