Új hozzászólás Aktív témák

  • Vyndree

    őstag

    válasz novinyul #863 üzenetére

    A Sony RX100 akármilyen változata se ér fel a legalsó 20-30 ezer Ft-os DSLR szintjére se, ez sajnos tény. Biztos neked olyan IS van és élesben tesztelted mind egyszerre azonos körülmények között, azért értesz ehhez IS ennyire, de ezzel a hozzászólással szaladj át a DSLR topicba és várd is meg kérlek a reakciókat. A fizikát nem tudod meghazudtolni, Egy kompakt Sonyval még felveszi a versenyt bármelyik telefon, de az APS-C szenzor és egy rendes objektív azért már, ezt butaság lenne tagadni.

    A mostani kérdező persze nem is ezt cáfolta, nem is értem neked ebbe (IS) miért kellett újra beleszólnod, ez most hidd el nem rólad szól.

    grabber: ez a hsz-t lopom az engedelmeddel a tükrös csopiba: "a mai csúcs telefonok már olyan jó képet készítenek,hogy én is meglepődtem a DSLR gépemmel összehasonlítva már nincs akkora különbség" - néhány szakmai oldalon osztanám ha megengeded. :)
    A kedvencem ez: "Ma már hétköznapi felhasználás során sokan nem tudnák megkülönböztetni,hogy melyik kép mivel készült."
    :C

Új hozzászólás Aktív témák