Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de az első pár arról szólt,hogy király single playerrel is el vagyunk. DE nem így van! Egy FPS amúgy se lenne olyan hosszú, mint egy RPG, sosem volt az. Lenyomod a kört, végigjátszod 1x. Aztán elmondod,hogy kibaszott jó volt a játék, dezsír. Végigjátszod még 1x vagy még 4x. De nem fogsz vele nonstop játszani, csak azért mert OMG HL3. Ráadásul nagyon nehéz már újat mutatni a mai közönségnek. Egyértelműen a multi felé ment már el a játékipar. Régen mikor nem terjedt még el annyira itt vidéken a net, csak modemes lehetőség volt, alig vártuk, hogy összeüljünk haverokkal egy hétvégi lanra, de ott is pont az volt a lényeg, hogy együtt nyomtuk. Többen egyszerre ugyan azt a játékot. Amikor még a HL és HL2 ment, akkor még volt létjogosultsága egy single játéknak is. Ma ott tartunk, hogy kevés egy jó single ahhoz, hogy azzal sokáig játszon az ember.A net is eljutott még ide vidékre is, minek cuccoljak össze mikor itthonról is majdnem ugyanaz az élmény, mint a lanon.

    ( nyilván nem ugyan az, de ebbe ne kössön bele senki, itt nem ez a lényeg most )

    Itt nem olyan játékokra gondolok ahol "végtelen" a lehetőség. Hanem egy FPS-re, ahol nem tudsz elmenni másik irányba, csak lineáris az egész, csak ugyanúgy tudod végigjátszani. Azt meg, hogy fikázni a kiadót, mert a pénzből él... Hát ne nevettesse már ki magát senki sem, mindenki pénzből él! OMFG.... Ha bárkinek lenne lehetősége 1 milliót keresni a havi 200e helyett ki lenne az aki visszautasítaná??? Senki.

    Az egyik legjobban várt játék volt anno számomra a HL, talán mást nem is vártam még úgy, mint azt akkor, de eltelt pár év. Változik minden és mindenki. Ma a multié az irány. Tetszik vagy nem ez van. Senki nem fog százezrekért csinálni játékot, amíg millióan vannak akiknek mást el lehet adni, ha befektetett energia pedig ua.

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

  • lofagi

    addikt

    válasz keIdor #59 üzenetére

    Nem értem hogy lehet egy Skyrimet vagy egy GTA V-t összehasonlítani egy alapjában véve lineáris FPS játékkal, csak azért mert single! Óriási különbségek vannak. Az első két játékban annyi lehetőség van, mint égen a csillag, de egy FPS-ben? Nem tudsz másfelé menni?! Csak azt ne mond,hogy a Skyrim is egy FPS...

    Nem csak azért mennek rá a kiadok a multira, mert az jóval több pénzt hoz be, hanem azért is,mert ott a teljes játékélményért meg kell venned a játékot. Mindent le tudnak warezolni ma már ez nem kérdés, de egy multis részt sosem teljes pontossággal, valami mindig hibázik benne, nem ugyanaz a kettő. Ezért van az, hogy te megveszed inkább az eredetit, minthogy szenvedj azzal,hogy már megint nem tudsz játszani egy bosszantó bug miatt, ami az eredetiben lehet, hogy nem is volt, de ha volt akkor már rég kijavították.

    Csak ismételni tudom magam, imádtam a HL-ot, nem 1x végigjátszottam, de egyszerűen nem tudom most elképzelni azt, hogy ha kijönne egy HL3, akkor a végigjátszás után még valamit is tudnék vele kezdeni. Lásd Titanfall, a készítőknek eszébe sincs hozzá singlet csinálni, (jelenlegi állás szerint persze :D) és mégis annyian várják, hogy valami hihetetlen. Csak az időd fogja megszabni azt a határt amit bele tudsz ölni, nem pedig a játék hossza.

    Tény, hogy a single játékoknak egy nagyon jó mivolta van, mindig te győzöl, akinek nincs sikerélménye a multiban, mert a sok kis tizenéves begyakja az nyilván nem lesz oda a multiért. Ill. az nagyon jó egy singleben, hogy bármikor abba tudod hagyni. Multiban már amikor csapatban nyomulsz nem feltétlen örülnek neked, ha a pálya közepén csak úgy lelépsz, mert neked nincs kedved tovább játszani.

    Vitatkozhatnánk,hogy melyik a jobb, de felesleges, mert a jelenlegi trend az bizony a multi, online játékok felé megy, így hiába sírnak emberek a single miatt, hogy nincs és miért nincs, nem lesz. Amikor lecseng az online gaming, ami nem tudom,hogy lesz-e vagy mikor lesz vagy miért, akkor talán megint single lesz a nyerő.

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák