Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz arty #193 üzenetére

    32 éves vagyok, s bekem ez a játék a non+ultra, imádom, nem tudom letenni szindróma van nálam :DD :DDD :R

  • Chaser

    titán

    válasz arty #193 üzenetére

    engem a fh4-ben az fogott meg hogy kötetlenül lehet menni mindenfele
    és vannak benne olyan húbazzze részek hogy el se hittem ma még bemer ilyet vállalni valaki - pl vonattal verseny, meg volt egy óriás légpárnás meg sok ilyen -
    anno az 1nsane volt hasonló, nálam az az abszolút prím autósban, szintén kötetlen, ott amit állatkodni lehetett arra kifejezés nincs ( :
    egy kicsit visszaadott belőle a fh4 sokkal jobb látvány mellett - az erdős-motoros verseny résznél oleden simán fotorealisztikusnak látom úgy egészében -
    már nagyon várom hogy holnap megnézzem az ötöst, direkt nem is néztem róla videókat és véleményeket :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • floatr

    veterán

    válasz arty #265 üzenetére

    Persze, hiszen ezt írtam, nem kell semmi... (:
    Kellemetlen, ha te nem találtál benne semmit. Nem kell megvenni. Ettől függetlenül ez a teszt gagyi, felületes, öncélú.

  • prolad

    őstag

    válasz arty #265 üzenetére

    Itt a sztoriban pont az a jó, hogy nincs sztori. Nem a 25. RPG 100 oldalnyi háttérsztorival, nem kell a világot megmenteni a 100. alkalommal. Meg aztán egy autós játék, milyen sztori legyen. Ott vannak az NFS-ek, ott próbáltak történetet építeni köré (pl. Undercover, Run vagy Payback ahol ennek nagy szerepet szántak) és nem lettek emlékezetesek. Keresel egy neked tetsző autót és versenyszériát, aztán hajrá. A kihívást is te állítod be mellé, 0 a stressz, legjobb egy hosszú fárasztó nap után pár kört menni.

    Új kocsik meg azért vannak, Supra, Bronco, Urus, AMG One, Valhalla Concept, C8 Stingray, Evija, Jesko, Nevera ami egyből eszembe jut. Nem cserélték ki az 500+ autót újra, nyilván ahhoz hogy ennyi autó legyen, át kellett venni a korábbi részekből. És biztos vagyok benne, hogy lesznek új autók, Horizon 4-ben is voltak olyanok, amik még nem léteztek a megjelenéskor (pl McLaren Speedtail vagy VW IDR).

    Ami talán hiba, az Mexikó mint helyszín, maga a térkép jó, de Mexikónak nincs elég autós vonatkozása. A britek ilyen szempontból sokkal jobbak voltak a 4-ben.

  • floatr

    veterán

    válasz arty #269 üzenetére

    A vélemény már csak ilyen, ezért hívják véleménynek. A teszt is az, meg a te beszólogatásod is.

    De tényleg bakker, mennyire gáz már, hogy egy arcade racerben kapsz 535 autót egy durvanagy térképpel, hogy nesze versenyezz... Teljesen vállalhatatlan, hogy ebben is autókkal kell száguldozni, mint a korábbi 4 részben, csak most megint jobb oldalon. Legalább lenne valami drog kartelles sztori (ha már Mexico) ügynökökkel, macákkal meg cuki kutyákkal, lehetne verseny közben lőni - természetesen sokkal élethűbb fizikával, mint eddig, mert ez botrányos... ja nem az a GTA. Vagy lehetne lootboxban tehetségesebb sofőröket találni, esetleg sofőr pack-et venni mikrotranzakcióban... vagy az a FIFA...?

    De hogy még az sem világít, hogy Hot Wheels, meg Lego kiegek voltak, nem új futómű és diff szettek, vagy Oscar-várományos sztori Ridley Scott rendezésében pár, a járvány miatt unatkozó nevesebb színésszel

  • rdt89

    addikt

    válasz arty #273 üzenetére

    Ne haragudj, hogy beleszólok, de mondj már egy játékot, ami Open World autós témában akár a Horizon sorozat alsó lábnyomának a kis szegletét súrolja, mert én akárhogy morfondírozok, olyan címek ugranak be, hogy Crew, NFS és ezek iszonyatosan el vannak maradva, vagy 5 évvel és aki szerint a Horizonba, csak út és autó van és menj amerre látsz, az igazán el se merült a játékban. Olyen rengeteg tenni és felfedeznivaló van a játékban, hogy nekem még 130 óra játék után is sokszor meglepetést okoz, ami valljuk be, manapság nem sok játék rendelkezik ilyennel. Ilyen alatt értem a 130 óra játék időt és a folyamatos meglepetések és felfedezni valók listáját. A cikk író se merült bele a játékba, ez látszik a felületes, felszín kapargatása hangvételű cikkből és abból, hogy szerinte 15 óra hossza alatt kipörgethető a játék. Aki veszi a fáradtságot és legalább 40-50 órát beletesz a játékba, az rájön, hogy bizony a 15 óra a prológus és a történetek gyors lepörgetésére elég, s akkor még nem riválisozott, nem csinálta meg a versenyeket, nem Horizon Arcade-zott, nem vette meg az összes kocsit, nem farmolt a skill pontokért újabb autókért, nem készített saját pályát, nem ment más által készített pályán, nem fedezte fel azt a rengeteg látnivalót, ami bőven több, mint sokak véleménye szerint egy DLC kiegészítő a H4-hez, s sorolhatnám még azt a rengeteg tenni, felfedezni és látnivalót a játékból, amit a kedves cikk író még csak észre se vett benne. Szóval ritka eset, de itt kijelenthetjük, hogy ez a játék akkor mutatja meg az igazi arcát és a változatosságát, ha nem a manapság megszokott 10-15 órát öli bele az ember, hanem vagy 50-et, hogy megnézze milyen tartalmakat is paszíroztak ebbe a játékba. Akinek van benne 50 órája és eltekint a még jelenlévő bugoktól, rájön, hogy ez a játék nem csak a Kaland teljesítéséről szól, hanem olyan élménycsomag, amit semmi más autós játékot gyártó cég nem ad és adott nekünk az elmúlt 10 évben. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák