2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) sto1911

sto1911
(veterán)

Tehat, megveszed a jatekot, majd meg kell venned :F min. egy DLC-t, ha a single modot be akarod fejezni? :W Ha ketszer fizetos, akkor remelem csodbe mennek a warez miatt...

[ Szerkesztve ]

(#2) v!ct0y

v!ct0y
(veterán)

:C Csak így tovább

(#3) Def26

Def26
(félisten)

Vajon Ingyenes lesz a dlc?

Másik kérdés, ha a játékban direkt bénázok, akkor ultra könnyű drivatart tölt le és akkor én leszek a király? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#4) rodrigez válasza sto1911 (#1) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Egy szóval sem volt megemlítve, hogy bármit is meg kellene venned. Azt írták ha nem kapcsolódsz LIVE-ra, akkor nem tudod befejezni a karrier módot, de ha meg csatlakozol, akkor csöndben, háttérben letölti a DLC csomagot amire szüksége van a játéknak. Pénzről nem szól a fáma, szóval inkább várjuk meg, hogy is lesz ez pontosan, mert ha ingyenes, akkor nincs itt semmi gond.

(#5) bestyen

bestyen
(tag)

Már korábban le volt írva, hogy ingyenesek lesznek a DLC-k.

(#6) .LnB

.LnB
(félisten)

Ez a legutóbbi ezzel kapcsolatos hír teljes ellenéte, most ilyen rosszul komunikál a Turn10. Vagy ennyire félre lett valami fordítva?

Homo Ludens

(#7) tDr1v3r válasza sto1911 (#1) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Biztos ingyenes lesz... legalábbis a többségük, igazi fizetős DLC-nek meg majd jön a Porsche pakk és társai.

最低だ、俺って。

(#8) Def26 válasza bestyen (#5) üzenetére

Def26
(félisten)

És ezt Te biztosra veszed ezek után? Előrendeled, hazaviszed a játékot, és 2 napra rá meg benyögik, hogy mégiscsak fizetni kell érte. Cserébe viszont kapsz ingyen forza 5 avatart. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) rodrigez válasza Def26 (#8) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Manapság semmin nem szabad meglepődni, ezt megadom, de azért ha veszel tizenezerért egy játékot, az azért elvárható, hogy elejétől a végéig játszhass vele :)

(#10) Def26 válasza rodrigez (#9) üzenetére

Def26
(félisten)

Látod, hogy 2-3 naponta megy a variálás. :O

(#11) sto1911 válasza rodrigez (#4) üzenetére

sto1911
(veterán)

Nem is jelentettem ki, hogy fizetos lesz, ott egy kerdojeles smiley :) Es sajnos nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy minimalisat is, de fizetni kelljen.

(#12) Spancho

Spancho
(senior tag)

Valami Ubisoft-os úgy is azt mondta ,hogy nem kell befejezés a játékoknak :D
Autókázunk egy kicsit aztán annyi. (én pl a Forza Horizon-t se vittem még végig) szóval annyira nem is nagy gond. Mentem nyertem kaptam karkötőket és annyi ,semmiről nem maradtam le.
Gondolom én lettem volna a király és mindenki ujjongott volna értem :)
A street rod-ba én lettem a király ,és csajom is lett szóval már nem érhet meglepetés autós játékoknál.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13) danih

danih
(addikt)

Valószínűleg ez a last-minute patchek miatt van így - csak úgy jobb kommunikálni, hogy valójában DLC-ről van szó :)

(#14) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Mintha azt nyilatkozta volna a T10, hogy azért kell ez a letöltős megoldás, mert a lemezek legyártása után is dolgoznak a játékon tovább, így amit addig nem tudtak befejezni, azt lehet majd letölteni utólag. Felesleges ennek ilyen nagy feneket keríteni.

Emelett nyilván fognak jönni havonta a fizetős autócsomagok és gondolom a jelenlegi mikrotranzakciós dolgok is megmaradnak.

Azért remélem ez a kapkodás nem fog látszódni a játék minőségén...

Mondjuk azzal együtt szimpatikusabb lenne, ha nem erőltetnék a premier napi megjelenést és akkor adnák ki, amikor már teljesen készen vannak vele...

[ Szerkesztve ]

(#15) .LnB válasza Hunpriest (#14) üzenetére

.LnB
(félisten)

Azok kerítenek ennek ekkora feneket, akik trollkodni akarnak és a PS4-et majmolják.

Homo Ludens

(#16) trufa12 válasza .LnB (#15) üzenetére

trufa12
(addikt)

Ps4ps4ps4
:D
de amúgy nem, én személy szerint egyiket sem fogom meg venni, várok még had forrjon ki a dolog ( nem arra hogy olcsóbb legyen mert van olyan érzésem hogy csak drágulni fognak az új konzolok meg jelenés után... )
mert túl olcsó ez a kezdő ár xbox is csak 150 ezer, ps 4 125 ezer... nevetséges ár .

Én pc t fejlesztek ,,, aztán majd 1 szer lesz mind a 2 konzolom .
Mert 1ik oldalt sem pártolom mind a kettőnek meg vannak a szépségei és rondaságai .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#17) gianni85 válasza trufa12 (#16) üzenetére

gianni85
(veterán)

Igen drágulni fognak. Majd fejlesztik a HW-t, kijönnek a költséghatékonyabb revíziókkal, és drágábban fogják eladni. Na meg, ha csökkennek az eladások, akkor szintén nem árcsökkenéssel fognak reagálni, hanem egy árnöveléssel fognak lendíteni az eladásokon. :) A "csak" 150 és 125 ezer forint és a"nevetséges ár" picit durva kijelentés. Valami kormányhivatalnál dolgozol középvezetői állásban? :)

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#18) xenom0rph

xenom0rph
(őstag)

Ezek az álszent megoldások a warez ellen.. :U

halahala

(#19) danikollar

danikollar
(őstag)

Érdekes, de ez akkor is egy félkész játék.

(#20) Slade92

Slade92
(aktív tag)

Itt ingyenes dologról van szó emberek!

(#21) xenom0rph válasza Slade92 (#20) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

Mintha a keep/evernote és társai nem freek lennének

halahala

(#22) tDr1v3r válasza xenom0rph (#21) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

És annak mi köze van a Forza Motorsport 5-höz?

最低だ、俺って。

(#23) Crazyman33 válasza Def26 (#3) üzenetére

Crazyman33
(senior tag)

"ha a játékban direkt bénázok, akkor ultra könnyű drivatart tölt le és akkor én leszek a király?"

Így van Király leszel! Otthon a tévé előtt és a VérPistikék körében...de nem úgy ismertelek, mint aki erre vágyott volna, hehe

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#24) xenom0rph válasza tDr1v3r (#22) üzenetére

xenom0rph
(őstag)

bocs nem ide :B

[ Szerkesztve ]

halahala

(#25) Def26 válasza Crazyman33 (#23) üzenetére

Def26
(félisten)

:D csak költői kérdés volt.

(#26) Crazyman33 válasza Def26 (#25) üzenetére

Crazyman33
(senior tag)

tudom, azért én utólagos engedelmeddel felhasználom, mert nagyon tetszett! hehe

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#27) Slade92

Slade92
(aktív tag)

A sok XboxOne-os fikázónak érdemes lenne ezt a cikket elolvasnia!

KATT IDE

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.