Új hozzászólás Aktív témák

  • vinczu

    csendes tag

    válasz Drakk #95 üzenetére

    Nekem nem ugy tunik, hogy a Ford Magyarorszag idoben felkeszult volna erre:
    -2017 januarban kerdeztem a szervizben, azt mondtak nyaron
    -nyaron kerdeztem, azt mondtak szeptemberben
    -szeptemberben kerdeztem, azt mondtak nem tudjak mikor lesz
    -2018 januarban még mindig nem tudtak
    -februarban irtam a kozponti szerviznek, kaptam korrekt tajekoztatast, de pontos konkretumok nelkul:

    Megkeresésére reagálva szeretnénk tájékoztatni Önt arról, hogy a Ford központtól kapott jelenlegi információk szerint a SYNC 3 navigáció frissítésének várható megjelenését 2018 második negyedévére prognotizálja a Ford.
    A frissítés techniaki hátteréről konkrétat még nem tudok mondani az Ön részére. Értesüléseink szerint egy weboldalon történő regisztrációt követően lehet majd letölteni a frissítést egy adathordozóra, majd pedig azt csatlakoztatva az autóhoz lehet feltölteni a rendszerre (számolni kell majd a hosszadalmas feltöltési idóvel). Elméletileg a művelet végrehajtását a tulajdonos is elvégezheti majd otthon, így az díjmnetes lesz.
    Természetesen a beavatkozás elvégezhető lesz Márkaszervizben is, ahol már kérhetnek összeget a beavatkozásra vonatkozólag.

    ...bar ez a resz a navigaciorol szol, gondolom egyben tudjak majd le a sync3-al, szoval kerdezd majd meg, hatha mar elerheto, de talan egyszerubb ha magadnak csinalod.

Új hozzászólás Aktív témák