Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz no more #78 üzenetére

    Te trollkodsz folyamatosan minden topikban.
    Visszább linkeltem egy összehasonlítást G5 és S7 AoD között. Ott pl leírják a mérési eredményeket is amely alapján a G5 AoD-ja energiatakarékosabb volt mint az S7-é(ráadásul direkt nem egy huszadrangú weboldal összehasonlítását linkeltem, pedig van azért pár ilyen jellegű teszt hasonló eredménnyel). De még ha nem úgy lenne akkor is simán hozza az átlagos üzemidőt a telefon amit pl. egy S8 is tud. Nincs köztük óriási különbség mint amit ír sugall 1-2 ember.
    Persze mikor azonosul az emberi ego a véleményével akkor hiába vannak leírva tények, csak fujod tovább a hülyeséget és még te nevezel trollnak... Pláne, hogy visszább is csak annyira futotta, hogy benyögj egy ordas baromságot az üzemidővel kapcsolatban ami viccesen eltúlzó volt. Mindezt egy S7-tel a kezedben ami csak még hitelesebbé teszi a kommentedet :D
    Egyébként lassan 10 éve gond nélkül működő technika az AoD IPS-en szóval nem értem 2018-ban miért vannak még hozzád hasonló emberek akik nem tudják ezt elfogadni....
    Na mindegy nem pocsékolok rád több energiát, úgy is felesleges :)

    (#79) joey04: Neked is kössz a megcáfolhatatlan tényeket ami alapján benyögtél egy "nem"-et :DDD

    További jó trollkodást srácok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák